94/7/16
تعداد نظرات:0
08:00
شماره مطلب:13947164618
-A A +A
دولتمردان راه نفوذ بیگانه را بر کشور ببندند

حجت الاسلام محمدعلی نکونام در نخستین کنگره شهدای استان چهارمحال و بختیاری، گفت: استحکام پایه‌های اسلام و برافراشته شدن پرچم عدالت از دستاوردهای مهم این کنگره است.

به گزارش خبرنگار چهارمحال بیست؛ نماینده ولی فقیه در استان، در افتتاحیه کنگره ملی سرداران و ۲۴۳۶ شهید استان در مصلای امام خمینی(ره) شهرکرد ملت ایران را ملتی مقاوم خواند و اظهار کرد: ملت ایران با تاسی از شهدا به جهانیان اعلام می‌کنند که زیر بار ذلت، کفر و نفاق دشمن نمی‌رود و در برابر انحراف و توطئه بیگانگان ایستادگی می‌کند.

حجت‌الاسلام محمدعلی نکونام، افزود: مردم با حضور خود در یادواره و کنگره ملی شهدا به جهانیان اعلام می‌کنند که منتظر و ولایت مدار منجی علم بشریت بوده و با برافراشتن پرچم عدل الهی سازنده یک جامعه بر اساس مکتب انتظار هستند.

امام جمعه شهرکرد، استحکام پایه‌های اسلام، برافراشتن پرچم عدل الهی و تفکر ناب اسلامی در جهان را از دستاوردهای برگزاری یادواره‌ها و کنگره شهدا دانست.

نماینده ولی‌فقیه در چهارمحال و بختیاری افزود: در این کنگره نیامده‌ایم تا از خودمان تعریف کنیم، بلکه آمده‌ایم تا روحیه شهادت‌طلبی، فکر و عمل شهدا را در خودمان مثل درخت بکاریم و از آن میوه اسلام را برداشت کنیم.

امام‌جمعه شهرکرد، با اشاره به دستاوردهای کنگره ملی شهدا بیان کرد: استحکام پایه‌های اسلام و برافراشته شدن پرچم عدالت از دستاوردهای مهم این کنگره است.

وی گفت: ما آمده‌ایم تا برای همیشه به آمریکا «نه» بگوییم و مانند شهدا هر چه داریم تقدیم کنیم و ثابت کنیم زیر بار استکبار، انحراف و توطئه‌گری نمی‌رویم.

نماینده ولی‌فقیه در چهارمحال و بختیاری افزود: در این کنگره آمده‌ایم تا چراغ فضائل همیشه روشن بماند و نگذاریم حتی یک فضیلت دینی در جامعه رنگ ببازد که این به برکت شهدا و این کنگره است.

حجت‌الاسلام نکونام با تأکید بر اینکه دولتمردان راه نفوذ بیگانه را بر کشور ببندند ادامه داد: ما در این کنگره آمده‌ایم تا راه برای همیشه بر بیگانگان بسته شود و هیچ‌گاه بیگانه نتواند به این ملت و فرهنگ طمع کند بر همین اساس همه دولتمردان و مسئولین بر سر سفره شهدا بنشینند و راه را بر بیگانه ببندند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: یادواره برگزار کردیم تا زمینه ظهور و برافراشته شدن پرچم عدل اسلامی تا مفهوم واقعی انتظار تحقق پیدا کند.

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
کد امنیتی
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید.