94/7/16
تعداد نظرات:0
07:56
شماره مطلب:13947164614
-A A +A
ایستادگی در برابر استکبار استراتژی و راهبرد شهیدان و راه ملت ماست

فرمانده کل سپاه 4 فتنه مهم بعد از انقلاب را؛ جنگ تحمیلی، تلاش برای توقف انقلاب با نفوذ عده ای در حاکمیت دوران دوم خرداد، فتنه 8 ماهه سال 88 و فتنه هسته ای دانست.

به گزارش خبرنگار چهارمحال بیست؛ سرلشکر پاسدار محمد علی جعفری فرمانده کل سپاه در کنگره ملی سرداران و 2400 شهیداستان چهارمحال و بختیاری اظهار کرد: این که از سفره شهدا توشه برمی‌گیریم برای ما توفیق بزرگی است.

وی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا افزود: خون شهدا برای ما صبر، عزت، اقتدار، امنیت، بیداری اسلامی را به همراه داشته است.

فرمانده کل سپاه بیان داشت: ما مدیون خون شهدا هستیم و باید کمال بهره‌برداری لازم را از خون شهدا داشته باشیم.

سرلشکرجعفری گفت: استان چهارمحال و بختیاری سرشار از روحیه شجاعت و مردانگی، شجاعانه، مومنانه و انقلابی چه قبل از انقلاب و دفاع مقدس، چه در دوران دفاع مقدس و بعد از آن بوده و در زمینه تثبیت نظام جمهوری اسلامی ایران تلاش‌های ستودنی از سوی مردمان این دیار صورت گرفته است.

فرمانده کل سپاه در ادامه با توصیه به دوری از مناقشه بر سر متن برجام گفت: آمریکایی‌ها از ابتدای انقلاب به دنبال نفوذ در ایران بودند ولی تمام تلاش‌هایشان بی‌نتیجه مانده اما امروز نفوذ دشمن یکی از مهم‌ترین تهدیدات است.

سرلشکر جعفری اظهار کرد: ما در این کنگره‌ها برای اینکه حق شهیدان را ادا کنیم باید به ترسیم راه شهیدان بپردازیم، و راه شهیدان همان استقامت و پایداری در برابر نظام سلطه در ابعاد مختلف آن است.

وی افزود: استراتژی و راهبرد شهیدان و ملت ایران استقامت و پایداری است به نحوی که در برابر تمام کارشکنی‌هایی که بعد از انقلاب در طول این 36 سال به ملت ما تحمیل شده، هرگز سستی و ضعف به خودمان راه نداده‌ایم.

سردار جعفری با بیان اینکه آمریکا، اسرائیل و برخی کشورهای منطقه که به ظاهر خود را مسلمان می‌دانند، خیرخواه ملت ایران نیستند، بیان داشت: همه تلاش‌های آنان بر این است که ملت ایران را به عقب برانند.

فرمانده کل سپاه با اشاره به اینکه مخالفان راه انقلاب نمی‌توانند هدف خود را به صورت مستقیم به مردم بگویند، گفت: آن‌ها از راه‌های پشت پرده و پنهانی مثل دوگانه حرف زدن که خیلی‌ها را به اشتباه می‌اندازد، صحبت می‌کنند.

سرلشکر جعفری با بیان اینکه بعضی‌ها فقط انقلابی بودند ولی انقلابی اسلامی نبودند، خاطرنشان کرد: برای مقابله با راه راستین انقلاب اسلامی که توسط مقام معظم رهبری ترسیم می‌شود مخالفت‌های مستقیم و غیرمستقیم زیادی صورت می‌گیرد.

وی در ادامه تصریح کرد :برخی دنبال این هستندکه بگویند دیگر انقلاب شده و نگران انقلاب نباشید ،دنبال اهداف انقلاب نباشید، نظام مستقر شده و حالا بیاییم به مسائل خود بپردازیم، کاری به غزه و فلسطین و زورگویی‌های غربی‌ها در منطقه نداشته باشیم" در حالی که حیات ما در انقلاب اسلامی است.

وی از چهار فتنه بزرگ علیه نظام جمهوری اسلامی ایران که توسط آمریکایی‎‌ها و همکارانشان در داخل طراحی شد بود، پرده برداشت و تاکید کرد: جنگ تحمیلی هشت ساله، دوم خرداد، فتنه هشت ماهه سال 88 و فتنه بزرگ هسته‌ای از جمله این‌ها هستند.

سرلشکرجعفری تصریح کرد: مسیر تصویب برجام باید توسط مجلس شورای اسلامی و شورای عالی امنیت ملی پیش برود.

وی ادامه داد: اگر توافق تصویب شود ما وارد فضای جدیدی می‌شویم که دشمنان در داخل و خارج به دنبال ایجاد فضایی برای به بیراهه کشاندن انقلاب هستند.
وی افزود: ما برای اینکه حق شهیدان را ادا کنیم باید راه شهیدان را ترسیم کنیم و بدانیم که از چه راه، اصول، اهداف و خط مشی پیروی کرده اند و با بهره گیری از راه شهیدان ادامه دهیم .
سرلشکر جعفری بیان کرد: باید بدانیم شهیدان از چه اصول و راهبرد و اهداف و خط مشی پیروی می کردند و باید تلاش کنیم در مسیر آن ها حرکت کنیم و به دنبال تحقق آرمان های آن ها باشیم.
فرمانده کل سپاه با اشاره به اهداف شهدا خاطرنشان کرد: شهدا در ابعاد مختلف در برابر دشمنان استقامت و پایداری داشتند و ما هم باید در این مسیر حرکت کنیم.
وی با اشاره به آیه 146 سوره آل عمران گفت: هرگز نباید در برابر فشارها و سختی‌ها و تحریم ‌ها از خود ضعف و سستی نشان دهیم و تسلیم دشمن نشویم که این استراتژی و راهبرد شهیدان است.
سرلشکر جعفری تصریح کرد: برخی در داخل کشور و مستکبران به این اصول توجه ندارند و به سازش در برابر دشمنان توصیه می کنند.
فرمانده کل سپاه اظهار کرد: شناخت راه درست و مسیر صحیح انقلاب درست است و در اوایل انقلاب تشخیص راه انقلاب معلوم بود در حالی که امروزه در این جنگ نرم که در عرصه های مختلف دینی، سیاسی، انجام می پذیرد سخت است.
وی با بیان اینکه از ابتدای انقلاب اختلاف ها وجود داشت گفت: در طول انقلاب با چهار فتنه بزرگ مواجه بودیم که توسط دشمنان انقلاب همچون آمریکا و همراهان او در منطقه و داخل کشور انجام گرفت.
سرلشکر جعفری خاطرنشان کرد: اولین فتنه تحمیل جنگ و هشت سال دفاع مقدس، دومین فتنه در دوران دوم خرداد و با نفوذ عده ای در حاکمیت شکل گرفت که به دنبال توقف انقلاب اسلامی بودند و با هوشیاری مردم از این فتنه عبور کردیم، فتنه 8ماهه سال 88 نیز یکی دیگر از فتنه ها بود که با بصیرت مردم،با آن مقابله شد.
وی، حماسه نهم دی را نتیجه فتنه 8ماهه سال 88 دانست که با بصیرت مردم انقلابی شکل گرفت و نتیجه این فتنه نیز توسط مردم به نفع نظام و انقلاب اسلامی رقم زده شد.
فرمانده کل سپاه بیان کرد: دشمنان انقلاب چه در داخل و چه در خارج به دنبال سو استفاده از این مسیر برای اهداف خود و منحرف کردن انقلاب هستند و مقام معظم رهبری مدام در حال تذکر هستند.
وی، به توطئه های دشمنان بعد از مذاکرات هسته ای نیز اشاره کرد و گفت:‌ نفوذ دشمن یکی از تهدیدات بزرگ برای کشور پس از تحریم و توافق هسته ای (برجام) می باشد.
فرمانده کل سپاه،‌ ایجاد خلل در باروهای مردم، باورهای انقلابی و باورهای دینی را از توطئه های بعد از برجام برشمرد و تصریح کرد: متأسفانه برخی در داخل نیز به این موضوع دامن می زنند.
سرلشگر جعفری، با بیان اینکه؛‌کسی جرأت ندارد ارزش های انقلاب اسلامی را به طور مستقیم زیر سؤال ببرد، گفت: عده ای حرفهایشان را غیر مستقیم می زنند و این حرف های پوشش دارد خیلی خطر دارد.
وی، تأکبد کرد: انقلاب اسلامی قابل تبدیل شدن به نظام جمهوری اسلامی نیست؛ نظام جمهوری اسلامی باید بستر ساز اهداف انقلاب اسلامی باشد و نظام جمهوری اسلامی، باید مظهر اسلام باشد.

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
کد امنیتی
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید.