96/6/8
تعداد نظرات:0
09:20
شماره مطلب:13966828799
-A A +A
حوزه پاسداران عفت بروجن

برگزاری دوره آموزش و توانمند سازی اعضای شورای واحد های پیشگام

به گزارش خبرنگار چهارمحال بیست٬ دوره توانمندسازی اعضای شورای واحدهای پیشگام حوزه پاسداران عفت بروجن در محل باغ فرمانداری سیاسرد با حضور اساتید برگزار گردید.

این دوره با حضور 32 نفر ازدانش آموزان اعضای شورا و 10 نفر ازفرماندهان واحدهای پیشگام در قالب 3 کلاس تربیت و آموزش، نیروی انسانی و تجمیعی (فضای مجازی )برگزار گردید.

در این دوره ابتدا آقای پیرمحمدی درکلاس تجمیعی به بیان مطالبی درمورد فضای مجازی و همچنین آسیب های آن پرداختند.

در کلاس تربیت و آموزش حاج آقا بابادایی ، مطالبی را درباره حلقه های صالحین و همچنین چگونگی جذب و به کار گیری دانش آموزان به عنوان نیروی بسیجی بیان نمودند.

همچنین آقای ترکی به بیان راهکارهایی برای همکاری هر چه بهتر مدیران مدارس با فرماندهان و اعضای شورای واحد ها پرداختند.

در حین برگزاری کلاس ها جناب سرهنگ کیهانی فرمانده محترم سپاه ناحیه بروجن ضمن بازدید و سرکشی ازنحوه اجرای دوره به ایراد سخنانی در رابطه با شهدای مدافع حرم و همچنین شهید حججی پرداختند.

در این دوره پس ازاتمام کلاس ها و سخنان جناب سرهنگ کیهانی و صرف نهار ، نماز جماعت ظهرو عصر به امامت حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا دهقانی برگزارگردید.

پس از اقامه نماز حاج آقا دهقانی به بیان مطالبی در رابطه با ماه ذی الحجه پرداختند. درادامه ایشان ارزش و اهمیت زن را برای دانش آموزان روشن ساخته و از دانش آموزان خواستند در رعایت حفظ عفاف و حجاب خودکوشا باشند.

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.