96/2/18
تعداد نظرات:0
08:42
شماره مطلب:139621825236
-A A +A

نشست گفتمان سازی با موضوع انتخابات و روشنگری وبصیرت افزایی

به گزارش خبرنگار چهارمحال بیست، نشست گفتمان سازی به مناسبت هفته معلم باموضوع انتخابات وروشنگری وبصیرت افزایی درمدرسه امام خمینی(ره) به همت بسیج دانش آموزی شهیدفهمیده کوهرنگ برگزارشد.

آقای مطلبی کارشناس مسائل روزو تحلیلگرسیاسی در این مراسم با اشاره به سالروز شهادت علامه شهيد مطهري، ياد و خاطره آن استاد فرهيخته مجاهد را گرامي داشتند.

وی با اشاره به سخن امام بزرگوار که فرموده بودند همه آثار ايشان بلا استثناء مورد تاييد است و معلمان ودانش آموزان را توصيه به مطالعه آثار اين استاد ارزنده ترغیب نمود.

این کارشناس سیاسی با یادآوری اینکه نهضت عظیم ملت ایران با رهبری های مدبرانه و هدایتگرانه امام خمینی (ره) محقق شد، افزود: شخصی همچون امام خمینی (ره) بر مسند ولایت فقیه تکیه زد و توانست چهره واقعی انقلاب را به جهانیان معرفی کند.

ایشان با اشاره به اینکه کسانی که حول محور ولایت چرخیدندهمان کسانی هستندکه درد و رنج مردم رادرک میکنندو برای گره گشایی ازمشکلات مردم تلاش شبانه روزیی میکننداماکسانی که ازمسیر ولایت خارج شدند بجز گمراهی و رنج و شفقت برای مردم ونظام چیزی به جا نگذاشتند.

وی باتوجه یه سخنان مقام معظم رهبری درحضورحداکثری مردم درصحنه سایه جنگ را ازسرملت دورکرده است دانش آموزان و معلمان رابه حضورحداکثری وانتخاب اصلح فراخواند.

آقای مطلبی در پایان يکي از بهترين راههايي که در پيش رو داريم اين است که اين رسالت ملي خودمان را به نحو احسن انجام دهيم يعني انتخابات و حضور حداکثري مردم که اميدوار کننده وپيش برنده هست، بازدارنده دشمن است و هزاران منافع ملي در آن نهفته است و ارواح شهيداني که براي اين کشور و نظام خون دادند، خوشحال ميکند.

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.