آرشیو گزارش تصویری

 • 28/شهر/1396 - 11:17
  به گزارش خبرنگار چهارمحال بیست، در راستای برگزاری اردوهای طرح هجرت بسیج دانش آموزی حوزه بسیج دانش آموزی گندمان نیز اقدام به برگزاری این اردوها در سطح مدارس منطقه گندمان نمود.
  حبیبی فرمانده حوزه گفت: این اردوها در شهریور ماه سال جاری و با حضور دانش آموزان فعال بسیجی وحلقه های صالحین در سطح مدارس منطقه گندمان اقدام به برگزاری این اردوها در زمینه تعمیرات ، رنگ آمیزی جداول ، میادین و گلزار شهدای چند روستا در سطح منطقه گندمان نمودند.
 • 27/شهر/1396 - 18:45
  به گزارش چهارمحال بیست٬ اعضای هیئت ریسه علوی استان در کنگره ملی همفکری آینده سازان بسیج در شهر مقدس مشهد شرکت نمودند.
  در این دوره دانش آموزان بسیجی در کلاس ها و کارگاه هایی که با موضوع تشکیلاتی با حضور اساتید به نام کشوری برگزار می شود، شرکت می نمایند.
 • 25/شهر/1396 - 08:58
  به گزارش خبرنگار چهارمحال بیست، اردوی ده روزه طرح هجرت در دبیرستان پسرانه دورک و دبیرستان دخترانه پاسداران عفت شهرک مامور برگزار شد.
  اردوی ده روزه طرح هجرت برادران در دبیرستان پسرانه دورک با رنگ آمیزی و نقاشی دیوارهای مدرسه و در دبیرستان دخترانه پاسداران عفت شهرک مامور با برگزاری کلاسهای قرآن و خیاطی و گلسازی و ورزشی برگزار شد.
 • 23/شهر/1396 - 21:13
  به گزارش چهارمحال بیست، همایش تجّلی اخلاص با حضور سردار علی محمد اکبری فرمانده سپاه حضرت قمر بنی هاشم (ع)، بهروز امیدی مدیرکل آموزش و پرورش استان در مجتمع لاله شهرکرد برگزار شد.
  سردار علی محمد اکبری گفت: امروزه بالندگی و سرفرازی ما این است که می گوییم شهید دادیم تا ذره ای از خاک میهن عزیمان به دست دشمن نیافتد.
  وی اضافه افزود: ثمره راهیان نور یادآوری رشادت ها و از خودگذشتگی عزیزانی است که در راه نظام مقدس جمهوری اسلام از جان خود گذشتند.
 • 23/شهر/1396 - 09:42
  به گزارش خبرنگار چهارمحال بیست، اردوی طرح هجرت حوزه فاطمیه فارسان با حضور دانش آموزان بسیجی این حوزه برگزار گردید.
  دانش آموزان بسیجی این حوزه به کمک کشاورزان این منطقه رفتند و در جمع آوری محصولات باغی به کشاورزان کمک نمودند. سپس در گلزار شهدا حضور یافته و با آرمان های شهدا تجدید میثاق نمودند.
 • 22/شهر/1396 - 10:21
  به گزارش خبرنگار چهارمحال بیست، اردوی ده روزه طرح هجرت برادران در دبستان شهید یزدانی شهرستان سامان با مرمت ،کف سازی و نقاشی دیوارهای حیاط مدرسه برگزار شد.
 • 20/شهر/1396 - 12:26
  به گزارش خبرنگار چهارمحال بیست، حوزه بسیج دانش آموزی پاسداران عفت اقدام به برگزاری اردوی طرح هجرت در واحد مقاومت ابتدایی شهید راستی با حضور دانش آموزان بسیجی نمود.
  در این اردو دانش آموزان بسیجی در عرصه رنگ آمیزی مدارس و دیوار نویسی و شعار نویسی شرکت نمودند.
 • 19/شهر/1396 - 08:58
  به گزارش خبرنگار چهارمحال بیست، اردوی جهادی مناطق محروم با حضور 20نفر ازدانش آموزان بسیجی منطقه گندمان و با هدف خدمت رسانی به مناطق محروم به مدت یک هفته برگزار گردید.
  همزمان با ایام تابستان و برگزاری اردوهای جهادی حوزه بسیج دانش آموزی شهید فهمیده گندمان نیز اقدام به برگزاری این اردوی جهادی در مناطق محروم نمود.
  این اردو به مدت یک هفته و در روستای امام قیس با حضور 20 نفر از دانش آموزان بسیجی انجام گرفت.
 • 14/شهر/1396 - 13:04
  به گزارش چهارمحال بیست٬ جلسه هماهنگی قرارگاه راهیان نور دانش آموزی استان چهارمحال و بختیاری با حضور جناب سرهنگ آذر معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت قمر بنی هاشم (ع) برگزار گردید.
  در این جلسه که مدیر و مسئولین سازمان بسیج دانش آموزی استان ٬ معاونت های سپاه استان و عوامل اجرایی راهیان نور دانش آموزی نیز حضور داشتند در خصوص برگزاری راهیان نور امسال برنامه ریزی گردید.
 • 8/شهر/1396 - 09:28
  به گزارش خبرنگار چهارمحال بیست٬ کلاس آموزش خیاطی در قالب کلاس های طرح هجرت در نماز خانه دبیرستان الزهرا برگزار گردید.
  در این کلاس دانش آموزان دختر نحوه اندازه گیری و چگونه برش زدن و دوختن لباس را فرا گرفتند.
  در کنار عرصه های سازندگی اردوهای طرح هجرت دانش آموزی کلاس های هنری و ورزشی برگزار می گردد تا دانش آموزان در تابستان بتوانند اوقات فراغت خود را بصورت مطلوب بگذرانند.
 • 8/شهر/1396 - 09:20
  به گزارش خبرنگار چهارمحال بیست٬ دوره توانمندسازی اعضای شورای واحدهای پیشگام حوزه پاسداران عفت بروجن در محل باغ فرمانداری سیاسرد با حضور اساتید برگزار گردید.
  این دوره با حضور 32 نفر ازدانش آموزان اعضای شورا و 10 نفر ازفرماندهان واحدهای پیشگام در قالب 3 کلاس تربیت و آموزش، نیروی انسانی و تجمیعی (فضای مجازی )برگزار گردید.
  در این دوره ابتدا آقای پیرمحمدی درکلاس تجمیعی به بیان مطالبی درمورد فضای مجازی و همچنین آسیب های آن پرداختند.
 • 5/شهر/1396 - 12:00
  به گزارش خبرنگار چهارمحال بیست٬ جلسه توجیهی آموزش و توانمندسازی اعضای شورای پیشگام برادران در مجتمع تفریحی گیناش برگزار شد.
  جلسه توجیهی آموزش وتوانمندسازی اعضای شورای پیشگام (فرمانده واحد، جانشین واحد، مسئول فرهنگی و هنری،مسئول آموزش، مسئول جذب سازماندهی) باحضور فرمانده حوزه بسیج دانش آموزی شهید آوینی شهرستان سامان و معاونت نیروی انسانی بسیج ناحیه در مجتمع تفریحی گیناش برگزار گردید.
 • 5/شهر/1396 - 11:29
  به گزارش خبرنگار چهارمحال بیست٬ در راستای غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان بسییجی٬ طرح هجرت دانش آموزی به همت حوزه شهید مطهری ناحیه یک برگزار گردید.
  طرح هجرت بسیج دانش آموزی حوزه شهید مطهری در عرصه های طراحی و رنگ آمیزی دیوار-خیاطی -حلقه های صالحین -تزئین حنا و تزئین ژله اجرا گردید.
 • 29/مرد/1396 - 11:12
  به گزارش خبرنگار چهارمحال بیست، مسئولین سازمان بسیج دانش آموزی استان در حوزه بسیج دانش آموزی اردل حضور یافته و از این حوزه بازدید به عمل آوردند.
  سرهنگ ریاحی مسئول سازمان بسیج دانش آموزی استان از فرمانده این حوزه در اجرای برنامه های بسیج دانش آموزی و پیشبرد اهداف بسیج دانش آموزی تقدیر و تشکر نمود.
  همچنین جلسه کمیته هماهنگی و پشتیبانی بسیج دانش آموزی با حضور فرمانده ناحیه اردل٬ مدیر آموزش و پرورش و اعضا برگزار گردید.
  همچنین فرمانده این حوزه گزارشی از برنامه های اجرایی همچون فرهنگی، آموزش ، راهیان نور، طرح ولایت، طرح هجرت و دیگر برنامه های اجرایی ارائه نمود.
 • 11/مرد/1396 - 18:39
  به گزارش چهارمحال بیست،آیین اختتامیه دوره یاوران ولایت برادران در اردوگاه علامه طباطبایی شهرکرد با حضور مسئولین سازمان بسیج دانش آموزی٬ فرماندهان حوزه ها و فرماندهان واحدهای پیشگام برگزار گردید.
  حاتم ریاحی مسئول سازمان بسیج دانش آموزی استان ضمن تقدیر و تشکر از عوامل اجرایی برگزار کننده طرح ولایت به ایراد سخن پرداختند.
  وی خطاب به فرماندهان واحدهای پیشگام گفت: محور برنامه های بسیج را فرمایشات امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری قرار دهید و سعی کنید گفتمان مقام معظم رهبری را نشر دهید و در برنامه های بسیج جاری کنید.
 • 11/مرد/1396 - 11:37
  به گزارش چهارمحال بیست٬ همزمان با برگزاری دوره یاوران ولایت فرماندهان واحدهای پیشگام در تپه نورالشهدا حضور یافتند و با آرمان های امام راحل و شهدا تجدید میثاق نمودند.
  این دانش آموزان با حضور در این مکان مقدس با اهدای شاخه گل به مقام شامخ شهدا عرض ارادت نمودند. همچنین پیاده روی تا مقبره شهدای گمنام واقع در تپه نورالشهدا٬ برگزاری نماز جماعت مغرب و عشا و روایت گری شهدا از برنامه های فرهنگی در تپه نورالشهدا بود.
 • 11/مرد/1396 - 11:26
  به گزارش چهارمحال بیست٬ همزمان با برگزاری دوره یاوران ولایت فرماندهان واحدهای پیشگام شرکت کننده در دوره یاوران ولایت از موزه دفاع مقدس شهرکرد بازدید نمودند.
  هدف از برگزاری این برنامه آشنایی هرچه بیشتر دانش آموزان با سیره شهدا بیان شد. پخش کلیپ و روایت گری شهدا از برنامه های اجرایی در موزه دفاع مقدس بود.
 • 11/مرد/1396 - 11:23
  به گزارش چهارمحال بیست٬ همزمان با برگزاری دوره یاوران ولایت و در راستای برگزاری برنامه های فرهنگی فرماندهان واحدهای پیشگام شرکت کننده در دوره یاوران ولایت از قلعه تاریخی چالشتر بازدید نمودند.
 • 10/مرد/1396 - 09:01
  به گزارش چهارمحال بیست، فینال مسابقات ورزشی در اردوگاه یاوران ولایت با حضور تیم های برنده برگزار گردید.
  فینال مسابقات در رشته های تیراندازی، طناب کشی و... برگزار گردید و نفرات برتر انتخاب گردیدند.
 • 9/مرد/1396 - 12:27
  به گزارش چهارمحال بیست، همزمان با آغاز دهه کرامت و در آستانه میلاد امام رضا(ع) برنامه محفل انس با قرآن کریم و جشن میلاد در اردوگاه یاوران ولایت برگزار گردید.
  در این برنامه که با حضور قاری نوجوان استان حسین مردانی برگزار گردید آیاتی چند از کلام وحی توسط این حافظ نوجوان قرائت گردید.
  در ادامه برنامه این حافظ نوجوان آیاتی را که توسط حاضرین درخواست گردید را قرائت نمودند.همچنین این حافظ نوجوان نحوه حفظ قرآن و ماجرای حفظ قرآن خود را شرح دادند.
  در انتهای برنامه برنامه جشن و مولودی خوانی توسط حاج آقا آقابابایی برگزار شد.

صفحه‌ها