آرشیو گزارش تصویری

 • 2/مرد/1396 - 09:15
  به گزارش چهارمحال بیست، همزمان با آغاز دهه کرامت و میلاد کریمه اهل بیت حضرت معصومه(س) برنامه محفل انس با قرآن کریم و جشن میلاد در اردوگاه یاوران ولایت برگزار گردید.
  در این برنامه که با حضور دو قاری نوجوان برگزار گردید آیاتی چند از کلام وحی توسط قاریان نوجوان قرائت گردید. این دو قاری نوجوان که نیز حافظ قرآن هم بودند آیاتی را که توسط حاضرین درخواست گردید را از حفظ قرائت نمودند.
  در ادامه برنامه یکی از قاریان نوجوان نحوه حفظ قرآن و ماجرای حفظ قرآن خود را شرح دادند.
 • 1/مرد/1396 - 16:45
  به گزارش چهارمحال بیست، حلقه های صالحین با حضور فرماندهان واحدهای مقاومت پیشگام بسیج دانش آموزی در محل اردوگاه یاوران ولایت برگزار گردید.
  این حلقه ها با موضوعات خودسازی و تقویت اعتقادی، بسیج دانش آموزی و فعالیت های فرهنگی در مدارس و موضوع آتش به اختیار برگزار گردید.
  همچنین فرماندهان واحدهای پیشگام در این حلقه ها تجربیات موفق خود در اجرای برنامه های فرهنگی بسیج را بیان نمودند و از نقطه نظرات یکدیگر استفاده نمودند.
 • 1/مرد/1396 - 16:40
  به گزارش چهارمحال بیست، سردار علی محمد اکبری فرمانده محترم سپاه حضرت قمر بنی هاشم(ع) استان چهارمحال و بختیاری در دوره یاوران ولایت بسیج دانش آموزی حضور یافتند.
  سردار اکبری ضمن بازدید از مکان برگزاری اردوی یاوران ولایت در کلاس های آموزشی فرماندهان واحدهای بسیج دانش آموزی حضور یافته و از نزدیک با آنان گفتگو نمودند.
  سردار اکبری خطاب به فرماندهان واحدها گفت: با حضور در این دوره باعث معنویت و خودشناسی و خداشناسی را بیاموزید و از این دوره استفاده کنید.
 • 1/مرد/1396 - 09:51
  به گزارش چهارمحال بیست، برنامه صبحگاه دوره یاوران ولایت با حضور فرماندهان واحدهای پیشگام در اردوگاه یاوران ولایت برگزار گردید.
  در این صبحگاه که به همت تعدادی از دانش آموزان بسیجی برگزار شد برنامه هایی همچون اجرای سرود یاوران ولایت، دکلمه و .... اجرا گردید. در انتهای برنامه جناب سرهنگ ریاحی به ایراد سخن پرداختند.
 • 31/تير/1396 - 15:45
  به گزارش چهارمحال بیست، افتتاحیه دوره یاوران ولایت استان چهارمحال و بختیاری ویژه خواهران با حضور معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت قمر بنی هاشم(ع) ، مدیر کل آموزش و پرورش استان و دیگر مسئولین استان برگزار گردید.
  در این برنامه که با حضور ۱۶۰ نفر از فرماندهان واحدهای پیشگام برگزار شد،حاتم ریاحی مسئول سازمان بسیج دانش آموزی به بیان اهداف دوره یاوران ولایت پرداخت و از فرماندهان واحدهای مقاومت خواست حداکثر استفاده از این دوره را ببرند.
 • 31/تير/1396 - 15:40
  به گزارش چهارمحال بیست، دوره یاوران ولایت ویژه خواهران در استان چهارمحال و بختیاری آغاز گردید. در این دوره حدود 160 نفر از فرماندهان واحدهای پیشگام شرکت می نمایند.
  این دانش آموزان امروز صبح در اردوگاه علامه طباطبایی شهرکرد جهت شرکت در دوره یاوران ولایت حضور یافتند.
 • 24/تير/1396 - 13:16
  به گزارش چهارمحال بیست٬ جلسه شورای قشر استان چهارمحال و بختیاری با حضور جناب سرهنگ جمشیدی مسئول اردویی و گردشگری سپاه استان و مسئول سازمان بسیج دانش آموزی برگزار گردید.
  این جلسه با محوریت چگونه راهیان نور بهتری داشته باشیم با حضور شورای علویون و فاطمیون استان در خانه معلم شهرکرد برگزار گردید.
 • 24/تير/1396 - 08:41
  به گزارش خبرنگار چهارمحال بیست، حرکت مردمی و تجمع بزرگ حامیان عفاف و حجاب و مدافعان حریم خانواده روز چهارشنبه 96/4/21 ساعت 17 همزمان با روز عفاف و حجاب برگزار گردید.
  این تجمع با حضور نماینده ولی فقیه و جمع باشکوهی از مردم وشرکت بیش از 1000نفر دانش آموزان به همراه خانواده و جمعی از مسئولین از میدان بسیج تا امامزادگان دوخاتون شهرکرد برگزار شد.
  حجت الاسلام والمسلمین نکونام ،نماینده ولی فقیه استان در این اجتماع بزرگ و شکوهمند گفت: خداوند را بسیار شاکر هستیم که فرصت انجام فریضه اصلی دین ما ،امر به معروف و نهی از منکر را به ما عطا کرد.
 • 22/تير/1396 - 11:34
  به گزارش چهارمحال بیست،راهپیمایی و اجتماع بزرگ مردمی صیانت از حریم خانواده به مناسبت هفته عفاف و حجاب در شهرکرد مرکز استان چهارمحال و بختیاری برگزار شد.
  دانش آموزان استان چهارمحال و بختیاری همگام نیز با سایر اقشار در این اجتماع عظیم شرکت نمودند.
 • 2/تير/1396 - 13:32
  به گزارش چهارمحال بیست، مردم روزه دار استان چهارمحال و بختیاری در راهپیمایی روز قدس شعار مرگ بر اسراییل و مرگ بر آمریکا سر دادند.
  همچنین دانش آموزان روزه دار همراه با دیگر اقشار جامعه در این راهپیمایی باشکوه شرکت نمودند.
 • 20/خرد/1396 - 08:55
  به گزارش خبرنگار چهارمحال بیست، ضیافت افطاری با حضور فرماندهان واحدهای پیشگام به همت حوزه بسیج دانش آموزی شهید رجایی شهرکرد برگزار گردید.
  این برنامه با حضور جانشین ناحیه مقاومت سپاه ناحیه شهرکرد و فرمانده حوزه برگزار شد.
  در ابتدا جلسه فرماندهان واحدهای پیشگام برگزار گردید و برنامه های تابستانی حوزه همچون طرح یاوران ولایت و طرح هجرت مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
  برگزاری نماز جماعت و سپس ضیافت افطاری پایان بخش این برنامه بود.
 • 13/خرد/1396 - 09:53
  به گزارش خبرنگار چهارمحال بیست، اردوی جهادی یک روزه دانش آموزان بسجی به همت حوزه بسیج دانش آموزی شهید مدرس لردگان برگزار گردید.
  در این اردوی جهادی دانش آموزان بسیجی به کمک کشاورزان این منطقه شتافتند و در درو گندم به آنان کمک کردند.
 • 3/خرد/1396 - 12:04
  به گزارش چهارمحال بیست ٬ همزمان با سالروز عملیات افتخارآفرین بیت المقدس مسئولین سازمان بسیج دانش آموزی استان از خانواده شهید دانش آموز علی اکبر سالاری نژاد دیدار نمودند.
  سرهنگ پاسدار حاتم ریاحی در این دیدار گفت: مردم شهید پرور ایران اسلامی قدردان ایثار و فداکاری شهدا و خانواده‌های معزز آنان هستند و می‌دانند اگر این ایثارها نبود کشور و انقلاب حفظ نمی‌شد.
  شهيدان گرانقدر جان خود را در راه اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی اهدا نمودند تا عزت و اقتدار ایران در دنیا حفظ شود و ملت بزرگ ایران نیز سختی ها را تحمل می کنند تا کشوری آباد و مقتدر داشته باشند.
 • 17/ارد/1396 - 09:27
  به گزارش خبرنگار چهارمحال بیست، اردیبهشت ماه سالجاری با حضور دانش آموزان و مربیان درس آمادگی دفاعی منطقه گندمان مرحله سوم درس آمادگی دفاعی ( میدان تیر ) جهت دانش آموزان با حضور مسئولین اجرایی برگزار گردید.
  در این برنامه برادر کریمی سرمربی آمادگی دفاعی استان و دیگر مسئولین حضور داشتند و از روند اجرای اردوی عملی سرکشی بعمل آمد.
 • 4/ارد/1396 - 11:39
  به گزارش چهارمحال بیست، اردوی عملی آمادگی دفاعی دانش آموزان شهرستان بن با حضور مسئولین سازمان بسیج دانش آموزی و فرمانده ناحیه بن برگزار شد.
  دانش آموزان با حضور در این دوره آموزشی ضمن تمرین عملی کار با سلاح سازمانی، اصول تیراندازی با کلاشینکف را در منطقه گرداب بن فرا گرفتند.
  این اردوی عملی به مدت یک روز و با حضور 130 نفر از دانش آموزان پسر مقطع دبیرستان در شهرستان بن برگزار شد.
  ارتقای توانائی رزم دانش آموزان و آشنایی آنان با فنون و روشهای تیراندازی از اهداف برگزاری این اردوی آموزشی بیان شد.
 • 29/فرو/1396 - 08:59
  به گزارش چهارمحال بیست، اردوی عملی درس آمادگی دفاعی دانش آموزان پسر مقطع دوم ناحیه دو شهرکرد با حضور مدیر سازمان بسیج دانش آموزی به همت حوزه بسیج دانش آموزی شهید فهمیده شهرکرد برگزار شد.
  اهداف برگزاری این اردو را آشنایی بیشتر دانش آموزان با نحوه تیراندازی در راستای درس آمادگی دفاعی و تقویت روحیه شجاعت، ایثارگری و فداکاری در دانش آموزان عنوان شد.
  این برنامه به همت به همت حوزه بسیج دانش آموزی شهید فهمیده شهرکرد برگزار شد.
 • 28/فرو/1396 - 09:09
  به گزارش خبرنگار چهارمحال بیست، اردوی عملی یک روزه درس آمادگی دفاعی پایه نهم از روز شنبه 96/1/19 در واحدهای مقاومت متوسطه دوره اول دختران آغاز و تا روز یکشنبه 96/2/3 ادامه دارد.
  دانش آموزان با آموزش هایی از قبیل هلال احمر، پدافند غیر عامل ، اسلحه شناسی و جنگ نرم آشنا می گردند.
  این برنامه به همت حوزه بسیج دانش آموزی پاسداران عفت بروجن در مدارس برگزار می گردد.
 • 26/فرو/1396 - 08:40
  به گزارش خبرنگار چهارمحال بیست، همزمان با برگزاری مراسم اعتکاف در سراسر استان اعتکاف دانش آموزی در شهرستان شهرکرد برگزار گردید.
  این اعتکاف در مسجد امام محمد باقر(ع) شهرکرد با حضور پرشور دانش آموزان برگزار گردید.
 • 23/فرو/1396 - 15:26
  به گزارش خبرنگار چهارمحال بیست، همزمان با برگزاری مراسم اعتکاف در سراسر استان اعتکاف دانش آموزی در شهرستان سامان برگزار گردید.
  همچنین امام جمعه شهرستان سامان در جمع دانش آموزان معتکف حاضر شد و از فضیلت اعتکاف و اهمیت آن برای دانش آموزان صحبت نمود.
 • 23/فرو/1396 - 14:38
  به گزارش چهارمحال بیست، مراسم اعتکاف رجبیه ویژه دانش‌آموزان در چهارمحال و بختیاری هم‌زمان با سراسر کشور با شکوه خاصی در سراسر این استان درحال برگزاری است .
  هرگز نمی‌توان ارزش همه زمان‌ها را برابر دانست، همچنین نمی‌توان همه مکان‌ها را برابر شمرد، برخی زمان‌ها و مکان‌ها ارزشی والا دارند. ماه رجب ارزشمند است، ماه سلوک و زدودن زنگارهای شیطانی از آیینه دل است؛ ماه ولایت و برافروختن چراغ معرفت در شبستان وجود است؛ ماه رجب گاهِ اعتکاف است.

صفحه‌ها