آرشیو ورزشی

 • 24/دى/1398 - 21:35
   المپیادهای ورزشی  یا بود سردار حاج قاسم سلیمانی به میزبانی واحد مقاومت صدیقه کبری اردل برگزار گردید .
 • 16/اسف/1396 - 09:30
  به گزارش خبرنگار چهارمحال بیست، دو دانش آموز جونقانی توانستند مدال طلای مسابقات بوکس کشوری را از آن خود کنند.
  دانش آموزان محمدرضا اسدی و جلال محمدی دانش آموزان مدرسه علامه طباطبایی و عضو تیم کانون شهید بهشتی شهر جونقان توانستند در مسابقات بوکس کشوری مدال طلای این رقابت ها را ازآن خود کنند.
 • 15/بهم/1396 - 10:15
  به گزارش خبرنگار چهارمحال بیست، به همت حوزه بسیج دانش آموزی ثارالله بن مسابقات والیبال ویژه مدارس پیشگام برگزار گردید.
  در این مسابقات که با حضور پنج تیم از واحدهای پیشگام برگزار گردید٬ تیم واحد نور به مقام اول دست پیدا کرد.
 • 3/بهم/1396 - 09:12
  به گزارش خبرنگار چهارمحال بیست، تیم واحد بسیج دانش آموزی شهید بارانی دشتک اردل در مسابقات فوتسال به مقام قهرمانی رسید.
  در مسابقات فوتسال شهرستان اردل در مقطع متوسطه اول پسران که با شرکت 14تیم برگزار شد٬ تیم واحد بسیج دانش آموزی شهید بارانی دشتک به مقام قهرمانی رسید.
 • 20/آذر/1396 - 08:59
  به گزارش خبرنگار چهارمحال بیست، مسابقات فوتسال متوسطه دوم یادواره شهید مدافع حرم علیرضا جیلان برگزار شد.
  مسابقات ورزشی دانش آموزی سال تحصیلی جاری با عنوان « یادواره شهید مدافع حرم حاج علیرضا جیلان » در سطح شهرستانی برگزار خواهد شد که اولین رشته این مسابقات فوتسال پسران متوسطه دوم بود و با حضور 12 تیم آموزشگاهی در دو هفته اجرا گردید و در دیدار فینال تیم دبیرستان نمونه امام خمینی توانست تیم دبیرستان طالقانی را شکست داده و مقام اول این دوره از مسابقات را از آن خود کند. در دیدار رده بندی نیز تیم شاهد امام حسین بر حریف خود غلبه کرد و مقام سوم را بدست آورد.
 • 13/آذر/1396 - 11:12
  به گزارش خبرنگار چهارمحال بیست، مسابقات ورزشی مرحله پایانی در رشته های دومیدانی به همت حوزه بسیج دانش آموزی شهید باهنر لاران برگزار گردید.
  این مسابقات در رشته های پرتاب وزنه، پرتاب صفحه، دو استقامت، دو سرعت با حضور دانش آموزان بسیجی برگزار گردید.
  همچنین نفرات برتر مشخص و توسط ریاست محترم اداره آموزش و پرورش هدایای خود را دریافت نمودند.
 • 8/آذر/1396 - 11:13
  به گزارش خبرنگار چهارمحال بیست، به مناسبت هفته بسیج مسابقات ورزشی و سرگرمی در دبستان ایمان برآفتاب با حضور دانش آموزان بسیجی امیدان برگزار شد.
  در پایان به دانش آموزان برگزیده جوایزی اهدا شد.
 • 13/آبا/1396 - 21:51
  به گزارش چهارمحال بیست، محمدامین حسینی دانش آموز بسیجی دبیرستان علوم و معارف اسلامی شهرکرد موفق به کسب مدال طلای مسابقات جوجیتسو کشور شد.
  محمدامین حسینی در وزن منفی ۷۷ حائز نشان طلای این رقابت‌ها شد. رقابت‌های قهرمانی جوجیتسو نوجوانان کشور در بخش استایل فایت و با حضور نمایندگان ۲۰ استان، در سالن شهید افراسیابی تهران برگزار شد.
 • 31/شهر/1396 - 18:24
  به گزارش چهارمحال بیست، سید محمدجواد احمدی دانش آموز بسیجی مدرسه علوم و معارف شهرکرد به تیم ملی فوتسال جوانان کشور دعوت شد.
  علی صانعی، سرمربی تیم ملی فوتسال المپیک اسامی 40 بازیکن دعوت شده به اردو را در دو گروه اعلام کرد که نام دانش آموز بسیجی استان نیز جزو این نفرات بود.
  گفتنی است وی از بازیکنان باشگاه مقاومت سپاه حضرت قمر بنی هاشم (ع) استان می باشد.
 • 14/شهر/1396 - 08:40
  به گزارش خبرنگار چهارمحال بیست، دانش آموزان استان در مسابقات بين المللي کاراته جام نقش جهان «یادبود شهید محسن حججی» خوش درخشیدند.
  دانش آموزان دختر دوره اول متوسطه مدرسه بنت الهدی شهرستان لردگان در مسابقات سبک شوتوکان ایران(iskf) ) جام نقش جهان که با شرکت 770 کاراته کا ی دختر و پسر در رده سنی نوجوانان از 25 استان کشور به همراه ورزشکارانی از پنج کشور آسیایی در اصفهان برگزار شد ، خوش درخشیدند .
  در این دوره از مسابقات « هاجر رحیمی» مقام اول ،« رقیه ابرهیم محمدی » مقام دوم ، «مینا خدامی فر» و « نرگس محمودی» مقام سوم را کسب کردند.
 • 10/مرد/1396 - 09:01
  به گزارش چهارمحال بیست، فینال مسابقات ورزشی در اردوگاه یاوران ولایت با حضور تیم های برنده برگزار گردید.
  فینال مسابقات در رشته های تیراندازی، طناب کشی و... برگزار گردید و نفرات برتر انتخاب گردیدند.
 • 9/مرد/1396 - 12:21
  به گزارش چهارمحال بیست، همزمان با دوره یاوران ولایت در راستای برگزاری برنامه های اوقات فراغت در اردوگاه مسابقات ورزشی با شرکت فرماندهان واحدهای پیشگام برگزار گردید.
  این مسابقات ورزشی در رشته ای مختلفی چون فوتسال، والیبال، دارت، طناب کشی و... برگزار گردید و تیم های تعیین شده در رشته های مختلف به رقابت پرداختند.
  همچنین در انتهای برگزاری مسابقات تیم های برنده معرفی شدند و از آنان تجلیل شد.
 • 2/خرد/1396 - 08:53
  به گزارش خبرنگار چهارمحال بیست، دانش آموز لردگانی در مسابقات جهانی رنجر کماندو گرجستان مدال طلا را کسب کرد.
  حامدجهانی دانش آموز آموزشگاه توحید لردگان در مسابقات جهانی رنجر کماندو گرجستان مدال طلا را کسب کرد.
  در این دوره از مسابقات16 کشور در غالب30 تیم شرکت کرده اند که تیم ایران در این مسابقات مقام دوم تیمی را کسب کرد.
  یک نفر ازاعضای تیم ملی ایران دانش آموزی از لردگان بوده که مدال طلای این مسابقات را کسب کرده.
 • 20/ارد/1396 - 13:35
  به گزارش مقاومت سایبری دانش آموزی مازندان به نقل از اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران؛ سید عظیم اسماعیل زاده از کسب عنوان فنی ترین بازیکن توسط دانش آموز فریدونکناری در هفتمین دوره مسابقات تکواندو جام باشگاه های آسیا خبر داد.
 • 18/اسف/1395 - 08:50
  به گزارش خبرنگار چهارمحال بیست٬ مدال برنز آسیا توسط دانش آموز دبیرستان سیدجمال کسب شد .
  محمد مهدی کنارنگ دانش آموز ورزشکار دبیرستان سیدجمال الدین اسدآبادی مدال برنز را در رقابت های قایقرانی قهرمانی آسیا کسب کرد .
  محمد مهدی کنارنگ در مسابقات اسلالوم قهرمانی آسیا در رشته قایقرانی که در شهر ناخن نایوک کشور تایلند برگزار شد موفق شد مدال برنز این دسته از مسابقات را از آن خود نماید .
 • 15/اسف/1395 - 11:22
  به گزارش خبرنگار چهارمحال بیست٬ مسابقات واليبال دانش آموزان دختران در سطح استان چهارمحال و بختیاری برگزار گردید.
  این رقابت ها در سه مقطع ابتدایی ، متوسطه اول و متوسطه دوم برگزار شد و به مدت 5 روز در سالن های سعدی و عفاف به طول انجامید . مسابقات در هر سه مقطع در دور اول به صورت دوره ای و سپس ضربدری و در نهایت برنده ها به فینال و بازنده ها به دیدار رده بندی راه پیدا کردند .
  در مقطع ابتدایی 10 تیم از بروجن، ناحیه1، فلارد ، بن ، فارسان ، ناحیه2، بلداجی ، سامان ، گندمان و اردل شرکت کردند و در نهایت تیم ناحیه 2مقام اول، بروجن مقام دوم و اردل مقام سوم را کسب کردند .
 • 20/بهم/1395 - 12:49
  به گزارش خبرنگار چهارمحال بیست، به مناسبت ایام الله دهه فجر مسابقات فوتبال در مدرسه شهید استکی شهرکرد برگزار گردید.
 • 20/بهم/1395 - 10:18
  به گزارش خبرنگار چهارمحال بیست، در ایام الله دهه مبارک فجر تعدادی از دانش آموزان مدارس قدس و نمونه شهید فاضل در رشته مختلف ورزشی ( ورزش های رزمی ، فوتبال، والیبال ، بسکتبال ، شطرنج ، پینگ پنگ ) به رقابت پرداختند.
 • 6/بهم/1395 - 11:05
  به گزارش خبرنگار چهارمحال بیست، برگزاري مسابقات دو و ميداني مدارس شهرستان سامان با حضور 109 نفر از دانش آموزان پسر برگزار گردید.
  برگزاري مسابقات دووميداني مدارس شهرستان سامان باحضور دانش آموزان سه دوره تحصيلي پسر برگزار شده است ، که 109 دانش آموز در مقاطع ابتدايي متوسطه اول ومتوسطه دومدر اين مسابقات شرکت داشته اند.
  اين مسابقات در رشته دو ميداني، ماده 100، ماده 800، پرش طول، پرتاب وزنه، پرتاب توپ (ابتدايي) و 400متر(متوسطه اول ودوم)برگزار مي شود.
 • 5/بهم/1395 - 09:36
  به گزارش خبرنگار چهارمحال بیست،مسابقات فوتسال بین مدارس متوسطه دوم میانکوه با قهرمانی تیم مدرسه دکتر حسابی سرخون به پایان رسید.
  این مسابقات که در سالن ورزشی مدارس میانکوه در شهر سرخون برگزار شد سه تیم حضور داشتند در پایان رقابت ها با برتری تیم مدرسه دکتر حسابی سرخون به پایان رسید.
  این مسابقات با همکاری حوزه بسیج دانش آموزی میانکوه برگزار گردید.

صفحه‌ها