آرشیو همراه دانش آموزان

 • 16/آبا/1397 - 19:56
  مراسم سوگواری امام حسن مجتبی(ع) و رحلت پیامبر اکرم(ص)، در واحد مقاومت پیشگام دین و دانش فرادنبه.«حوزه بسیج دانش آموزی پاسداران عفت بروجن»
 • 15/آبا/1397 - 22:10
  همایش دختران محمدی با حضور دانش آموزان بسیجی واحدهای مقاومت، با مدیریت اداره آموزش و پرورش شهرستان بروجن.«حوزه بسیج دانش آموزی پاسداران عفت بروجن»
 • 15/آبا/1397 - 22:09
  برگزاری زیارت عاشورا در واحد  مقاومت اندیشه  هارونی/حوزه مقاومت بسیج دانش اموزی شهید باهنر لاران
 • 15/آبا/1397 - 22:06
  مراسم سوگواری شهادت امام حسن مجتبی(ع)همرا با سینه زنی دانش اموزان دبستان صفرپور-حوزه شهید محلاتی
   
 • 15/آبا/1397 - 12:42
  برگزاری یادواره شهدای دانش آموز شهرستان سامان به مناسبت هفته بسیج دانش آموزی/ حوزه مقاومت بسیج دانش آموزی  شهید آوینی سامان
 • 23/اسف/1396 - 09:43
  به گزارش خبرنگار چهارمحال بیست، دانش آموزان بسیجی دبیرستان علوم و معارف اسلامی(دوره اول متوسطه) به مناسبت بزرگداشت روز شهداء در تپه نورالشهدای شهرکرد حضور یافتند.
 • 20/اسف/1396 - 09:37
  به گزارش خبرنگار چهارمحال بیست، اردوی عملی درس آمادگی دفاعی در مدارس فیض و سمسارزاده گرمدره به همت حوزه شهید آوینی سامان برگزار گردید.
  در این اردوی عملی که با حضور سرمربی آمادگی دفاعی حوزه برگزار گردید٬ دانش آموزان با نحوه باز و بست اسلحه کلاشینکف و نحوه تیراندازی با آن آشنا شدند.
 • 15/بهم/1396 - 13:07
  به گزارش خبرنگار چهارمحال بیست، نهضت ما زنده ایم و نشست بصیرتی در واحد مقاومت بسیج دانش آموزی دبیرستان نجمه اردل برگزار گردید.
  حجت الاسلام رضایی گفت:دشمنان با راه اندازی شبکه های مجازی و ماهواره ای عفت و حجاب خانواده‌های ایرانی را مورد هجمه قرار دادند٬ دشمن درصدد است امنیت ملی ما را در خطر قرار بدهد.
  وی افزود: هر فرد باید نسبت به انجام هرکاری طبق آیات قرآن کریم باید هم تفکر و هم تعقل داشته باشد٬ در نظام اجتماعی آزادی معنایی ندارد واجتماع دارای اصولی است و هرکس نمی تواند هر کاری را بخواهد انجام بدهد.
 • 3/بهم/1396 - 09:22
  به گزارش خبرنگار چهارمحال بیست، حلقه صالحین دبیرستان شاهد سهام خیام با حضور اعضا برگزار گردید.
  خانم سمیع سرگروه حلقه دبیرستان شاهد در خصوص موضوع اهمیت حجاب والگو پذیری دختران و زنان جوان از خانم حضرت معصومه(س) چند نکته ضروری رابیان نمودند.
  وی گفت: اینکه خانم حضرت معصومه(س)در عصر حیات خویش به عنوان دختری جوان خود را از محرمات و گناه دور نگه می داشتند که باز هم بهترین الگو برای دختران وزنان جوان امروز است.
 • 28/آذر/1396 - 20:13
  به گزارش چهارمحال بیست، دانش آموزان استان چهارمحال و بختیاری به کمپین ضد اسراییلی پیوستند.
 • 13/آبا/1396 - 21:51
  به گزارش چهارمحال بیست، محمدامین حسینی دانش آموز بسیجی دبیرستان علوم و معارف اسلامی شهرکرد موفق به کسب مدال طلای مسابقات جوجیتسو کشور شد.
  محمدامین حسینی در وزن منفی ۷۷ حائز نشان طلای این رقابت‌ها شد. رقابت‌های قهرمانی جوجیتسو نوجوانان کشور در بخش استایل فایت و با حضور نمایندگان ۲۰ استان، در سالن شهید افراسیابی تهران برگزار شد.
 • 7/شهر/1396 - 12:40
  به گزارش چهارمحال بیست: عمادالدین رسولی، دانش آموز بسیجی استان چهارمحال و بختیاری موفق به کسب دیپلم افتخار تورنمنت ریاضی مسکو در کشور روسیه شد.
  این دانش آموز بسیجی موفق علمی در معرفی خود طی گفتگوی اختصاصی با چهارمحال بیست، گفت: عماد الدین رسولی هستم دانش آموز پایه دهم از مدرسه تیزهوشان شهید بهشتی بروجن.
 • 31/مرد/1396 - 09:59
  به گزارش خبرنگار چهارمحال بیست٬ علیرضا برزگر از بسیجیان فعال حوزه مقاومت بسیج دانش آموزی شهید فهمیده لردگان در کنکور سراسری سال 96 حائز رتبه 1057 در رشته علوم تجربی گردید.
  علیرضا برزگر از بسیجیان فعال حوزه دانش آموزی شهید فهمیده لردگان و از واحد مقاومت دبیرستان نمونه دین و دانش لردگان در کنکور سراسری سال 1396 حائز رتبه 1057 شد.
  برادر بسیجی علیرضا برزگر علت موفقیت خود را تلاش و پشتکار بسیار و حمایت خانواده و معلمان عنوان کرده و در برنامه درسی خود استفاده از برنامه ریزی صحیح و کتابهای کمک آموزشی خصوصا کتابهای رزمندگان و آزمون های آیه تمدن و علمی بسیج عنوان کرد.
 • 10/مرد/1396 - 08:55
  به گزارش چهارمحال بیست، همزمان با برگزاری دوره یاوران ولایت همایش سواد رسانه ای با حضور جناب آقای یگانگی مسئول موسسه سراج استان برگزار گردید.
  موضوع سواد رسانه ای به یک مهارت عمومی تبدیل شود و باید طوری برنامه ریزی کرد که مردم در عمل با مهارتهای سواد رسانه ای آشنا شوند.
  رشد سواد رسانه ای با توجه به سرعت چشمگیر گسترش فضای مجازی امروزه بیش از هر زمان دیگری احساس می شود.
  هدف از برگزاری این همایش آشنایی فرماندهان واحدهای آینده با سواد رسانه ای بیان شد.
 • 13/تير/1396 - 13:22
  به گزارش خبرنگار چهارمحال بیست، مصاحبه با دانش آموزان داوطلب شرکت در دوره طرح ولایت در حوزه بسیج دانش آموزی فاطمیه(س) آغاز گردید.
  سکینه مهمدی فرمانده حوزه گفت: مصاحبه با دانش آموزان طرح ولایت از 12 تیرماه آغاز و تا 17 تیرماه ادامه خواهد داشت.
  در ادامه وی خاطرنشان کرد: دانش آموزان انتخاب شده در این مصاحبه در دوره یاوران ولایت استانی در تابستان سال جاری شرکت خواهند نمود و در در سال تحصیلی پیش رو به عنوان فرمانده واحد فعالیت در مدارس خواهند نمود.
 • 13/تير/1396 - 13:03
  به گزارش خبرنگار چهارمحال بیست، جلسه کمیته اجرائی بسیج دانش آموزی شهید فهمیده بروجن با حضور اعضا با موضوع طرح هجرت برگزار گردید.
  زمانی فرمانده حوزه گفت: طرح هجرت از اواسط تیر ماه با حضور 110نفر از دانش آموزان بسیجی در عرصه های مختلف برگزار می گردد.
  وی گفت: دانش آموزان بسیجی در عرصه های سازندگی به فعالیت خواهند پرداخت.
  زمانی خاطرنشان کرد: برگزاری حلقه های صالحین ٬ کلاس های فرهنگی و ورزشی از برنامه های جانبی طرح هجرت بیان نمود و گفت: از ظرفیت طرح هجرت می توان جهت ارتقای توانمندی،تجربه و آشنا سازی دانش آموزان با فعالیتهای گروهی استفاده نمود.
 • 7/خرد/1396 - 09:58
  به گزارش خبرنگار چهارمحال بیست، نشست فرمانده حوزه با فرماندهان واحدهای مقاومت پیشگام قبل از نماز جمعه منطقه خانمیرزا برگزار شد.
  در این نشست فرمانده حوزه با اشاره به برگزاری امتحانات پایان سال تحصیلی آرزوی توفیق در امتحانات پایان تحصیلی برای دانش آموزان را نمود.
  همچنین وی آغاز مبارک رمضان را تبریک گفت و از آنان خواست در برنامه های معنوی ماه رمضان بهار قرآن شرکت کنند و از این ماه پرفیض بهره ببرند.
  در ادامه از فرماندهان واحدها خواستند جهت شرکت در طرح اوقات فراغت و طرح هجرت دانش آموزی اهتمام لازم را داشته باشند.
 • 2/خرد/1396 - 10:40
  به گزارش خبرنگار چهارمحال بیست، دانش آموز بسیجی آرش رضائی در مسابقات علمی پیشگامان بسیج مقام اول کشوری را کسب نمود.
  وی در پایه دهم رشته ریاضی فیزیک مشغول به تحصیل می باشد. این دانش آموز با شرکت در آزمون علمی بسیج موفق به کسب رتبه اول در این رشته گردید.
  فرمانده حوزه ضمن تبریک به وی با اهدای جایزه از این دانش آموز موفق تقدیر نمود.
 • 1/خرد/1396 - 13:31
  بیست: رعایت برخی تدابیر طب سنتی و سبک زندگی سالم می‌توان جسم را آماده روزه داری کرد و در ماه مبارک رمضان از فیض معنوی و آثار جسمانی روزه داری بهره برد.
 • 20/ارد/1396 - 13:26
  به گزارش بيست كهگيلويه و بويراحمد،يك دانش آموز كهگيلويه و بويراحمدي موفق به اختراع تفنگي شد كه با الكل كار مي كند.
  علیرضا تقوایی نیا،دانش آموز سوم دبیرستان ،متولد روستای آبیز شهرستان باشت در خصوص عملكرد اين اختراعش گفت:اسلحه از پشت با الکل پر میشود،و با جرقه ای که به وسیله کلید فندک ایجاد میشود، تیر با سرعت بسیار زیاد از لوله سبز که وسط آن برای دقت بیشتر اسلحه لوله مسی کولر گازی کار گذاشته شده خارج میشود.

صفحه‌ها