آرشیو همراه دانش آموزان

 • 13/تير/1396 - 13:22
  به گزارش خبرنگار چهارمحال بیست، مصاحبه با دانش آموزان داوطلب شرکت در دوره طرح ولایت در حوزه بسیج دانش آموزی فاطمیه(س) آغاز گردید.
  سکینه مهمدی فرمانده حوزه گفت: مصاحبه با دانش آموزان طرح ولایت از 12 تیرماه آغاز و تا 17 تیرماه ادامه خواهد داشت.
  در ادامه وی خاطرنشان کرد: دانش آموزان انتخاب شده در این مصاحبه در دوره یاوران ولایت استانی در تابستان سال جاری شرکت خواهند نمود و در در سال تحصیلی پیش رو به عنوان فرمانده واحد فعالیت در مدارس خواهند نمود.
 • 13/تير/1396 - 13:03
  به گزارش خبرنگار چهارمحال بیست، جلسه کمیته اجرائی بسیج دانش آموزی شهید فهمیده بروجن با حضور اعضا با موضوع طرح هجرت برگزار گردید.
  زمانی فرمانده حوزه گفت: طرح هجرت از اواسط تیر ماه با حضور 110نفر از دانش آموزان بسیجی در عرصه های مختلف برگزار می گردد.
  وی گفت: دانش آموزان بسیجی در عرصه های سازندگی به فعالیت خواهند پرداخت.
  زمانی خاطرنشان کرد: برگزاری حلقه های صالحین ٬ کلاس های فرهنگی و ورزشی از برنامه های جانبی طرح هجرت بیان نمود و گفت: از ظرفیت طرح هجرت می توان جهت ارتقای توانمندی،تجربه و آشنا سازی دانش آموزان با فعالیتهای گروهی استفاده نمود.
 • 7/خرد/1396 - 09:58
  به گزارش خبرنگار چهارمحال بیست، نشست فرمانده حوزه با فرماندهان واحدهای مقاومت پیشگام قبل از نماز جمعه منطقه خانمیرزا برگزار شد.
  در این نشست فرمانده حوزه با اشاره به برگزاری امتحانات پایان سال تحصیلی آرزوی توفیق در امتحانات پایان تحصیلی برای دانش آموزان را نمود.
  همچنین وی آغاز مبارک رمضان را تبریک گفت و از آنان خواست در برنامه های معنوی ماه رمضان بهار قرآن شرکت کنند و از این ماه پرفیض بهره ببرند.
  در ادامه از فرماندهان واحدها خواستند جهت شرکت در طرح اوقات فراغت و طرح هجرت دانش آموزی اهتمام لازم را داشته باشند.
 • 2/خرد/1396 - 10:40
  به گزارش خبرنگار چهارمحال بیست، دانش آموز بسیجی آرش رضائی در مسابقات علمی پیشگامان بسیج مقام اول کشوری را کسب نمود.
  وی در پایه دهم رشته ریاضی فیزیک مشغول به تحصیل می باشد. این دانش آموز با شرکت در آزمون علمی بسیج موفق به کسب رتبه اول در این رشته گردید.
  فرمانده حوزه ضمن تبریک به وی با اهدای جایزه از این دانش آموز موفق تقدیر نمود.
 • 20/ارد/1396 - 13:26
  به گزارش بيست كهگيلويه و بويراحمد،يك دانش آموز كهگيلويه و بويراحمدي موفق به اختراع تفنگي شد كه با الكل كار مي كند.
  علیرضا تقوایی نیا،دانش آموز سوم دبیرستان ،متولد روستای آبیز شهرستان باشت در خصوص عملكرد اين اختراعش گفت:اسلحه از پشت با الکل پر میشود،و با جرقه ای که به وسیله کلید فندک ایجاد میشود، تیر با سرعت بسیار زیاد از لوله سبز که وسط آن برای دقت بیشتر اسلحه لوله مسی کولر گازی کار گذاشته شده خارج میشود.
 • 17/ارد/1396 - 12:25
  به گزارش خبرنگار چهارمحال بیست، اردوی عملی درس آمادگی دفاعی پایه نهم به صورت تجمعی به همت حوزه بسیج دانش آموزی امام خمینی فلارد برگزار گردید.
  این اردو در سالن اجتماعات دبیرستان الزهرا واقع در شهر مالخلیفه با حضور فرماندهی سپاه ناحیه لردگان جناب سرهنگ موسوی برگزار گردید.
  وی در خصوص جنگ نرم و آشنایی با آرمان های شهیدان سخنرانی ایراد نمودند.
  همچنین کلاس اسلحه شناسی و نظامع جمع با حضور مربی سپاه جناب آقای یوسف بابا احمدی برگزار شد.
  در انتها کلیپ ها و نماهنگ هایی در خصوص جنگ نرم ،بیانات مقام معظم رهبری و آشنایی آرمان های شهدا پخش شد.
 • 28/فرو/1396 - 09:41
  به گزارش خبرنگار چهارمحال بیست، دوره های عملی درس آمادگی دفاعی حوزه بسیج دانش آموزی شهید محلاتی شهرکرد برگزار گردید.
  اردوی عملی درس امادگی دفاعی (اسلحه شناسی) در مدرسه نور ایمان برگزار شد . دانش آموزان در این دوره با نحوه کار با اسلحه و تیراندازی آشنا شدند.
  فرمانده حوزه هدف از برگزاری این دوره آموزشی را آشنایی با اصول نظامی و آشنایی آنان با اسلحه و تیراندازی را عنوان نمود.
 • 16/بهم/1395 - 11:00
  به گزارش خبرنگار چهارمحال بیست، مسابقه نشریه دیواری بمناسبت دهه فجر به همت حوزه بسیج دانش آموزی حضرت رقیه (س) کوهرنگ برگزار گردید.
 • 11/دى/1395 - 10:27
  به گزارش خبرنگار چهارمحال بیست، به مناسبت هفته ی بصیرت و نه دی ایستگاه صلواتی و رادیو میثاق در دبیرستان دوره دوم شاهد برگزار گردید.
  دراین برنامه دانش آموزان به قرائت بیانیه پرداختند و حمایت خود را از رهبر انقلاب اعلام داشتند.
 • 17/آذر/1395 - 15:02
  تست
 • 15/آذر/1395 - 20:30
  نوبت می‌رسد به همسر شهید؛ می گوید:-شما بزرگوارید. ما به فکر مظلومیت شما هستیم. متأسفانه برخی خواص متوجّه وظیفه‌شان نیستند و این شما را زجر می‌دهد. شما تحت فشار هستید.
  آقا با خنده جواب می‌دهد:
  - «حالا خواص را خدا ان‌شاءالله هدایت کند امّا برای مظلومیت من اصلاً غصّه نخورید؛ بنده اصلاً مظلوم نیستم. فشار [هم] که همیشه تحت فشاریم امّا الحمدلله زورشان به ما نمیرسد«.
  جمع می‌خندند.
 • 9/آبا/1395 - 12:13
  به گزارش چهارمحال بیست، رزمایش پدافند غیر عامل در دبیرستان حضرت ولی عصر فرخشهر برگزار گردید.(گزارش تصویری)
 • 1/مهر/1395 - 19:02
  این دانش آموز مخترع بسیجی در مصاحبه با چهارمحال بیست گفت: حمیدرضا داوودی هستم کلاس دوم راهنمایی از مدرسه 15 خرداد جونقان .
  او جرقه مخترع شدن و ایده پردازی و آشنایی با اختراع و مبتکر شدن را از طریق رسانه و تلویزیون بیان کرد.
  او مشوق خود را برادر بزرگتر خود معرفی کرد و گفت راهنمایی ها و کمک های برادرش باعث کشف استعداد خود در این زمینه شده است.
  ویلچر تخت شو از اختراعات این نوجوان مبتکر و مخترع است که قابل استفاده برای بیماران می باشد. هزینه طرح اولیه این اختراع تقریبا 400 هزار تومان عنوان کرد.
 • 1/شهر/1395 - 09:23
  به گزارش چهارمحال بیست، کارگاه های دوره یاوران ولایت در محل اردوگاه یاوران ولایت ویژه برادران برگزار گردید.
  این کارگاه ها با موضوعات حلقه های صالحین، فضای مجازی، سازماندهی ،برنامه ریزی تشکیلاتی، ارزشیابی و مستند سازی ... با حضور اساتید توانمند در این زمینه ها برگزار گردید و فرماندهان واحدها با مسولیت خود در آینده بیشتر آشنا شدند.
 • 31/مرد/1395 - 11:57
  به گزارش خبرنگار چهارمحال بیست،این طرح با حضور 90 نفر از دانش آموزان دختر مقطع دبیرستان در عرصه رنگ آمیزی و کلاس های هنری شامل تزئین حنا، ساخت گل کریستال، خیاطی، دوخت مقنعه و چادر نماز برگزار میگردد.
  فرمانده حوزه مقاومت بسیج دانش آموزی شهید مطهری ناحیه 1 شهرکرد افزود: کلاس های فرهنگی شامل حلقه های صالحین، مشاوره علمی و مذهبی، سبک زندگی اسلامی و آسیب ها و فرصت های فضای مجازی را نیز از دیگر کلاس های این طرح افزود و ادامه داد: پایان بخش این طرح سرکشی از خانواده معظم شهدا و غبارروبی و عطرافشانی گلزار مطهر شهداست.
 • 30/تير/1395 - 10:02
  به گزارش خبرنگار چهارمحال بیست ، اردوی جهادی یک روزه حوزه مقاومت بسیج دانش آموزی حضرت رقیه (س)شهرستان کوهرنگ برگزار گردید.
  به گفته خانم مهدی پورفرمانده حوزه مقاومت بسیج دانش آموزی حضرت رقیه (س)اردوی یک روزه جهادی این حوزه در روستای دهنو برگزار شد.
  در این اردو 50 دانش آموزبسیجی در قالب حلقه های صالحین به کمک کشاورزان روستا رفتند و در برداشت محصول به آنان کمک کردند.
 • 23/تير/1395 - 09:59
  به گزارش خبرنگار چهارمحال بیست ، اردوی جهادی یک روزه در اداره آموزش و پرورش شهرستان فارسان توسط گروه جهادی بسیج دانش آموزی امام محمد باقر(ع) شهرستان فارسان برگزار گردید.
  این گروه در یک روز اردوی جهادی اقدام به هرس درختان محوطه اداره نمودند.
 • 6/تير/1395 - 11:14
  به گزارش خبرنگار چهارمحال بیست، درماه مبارک رمضان بسیجیان حوزه مقامت دانش آموزی ثارالله شهرستان بن به اردوهای جهادی هفت روزه در روستای یانچشمه اعزام شدند.
  دانش آموزان بسیجی در این اقدام به افراد محروم و بی بضاعت خدمت رسانی کردند.
  این دانش آموزان در عرصه ساختمان سازی و مرمت به کمک مردم شتافتند.
 • 18/خرد/1395 - 09:33
  به گزارش خبرنگار چهارمحال بیست، ششمین نمایشگاه پروژه های علمی دانش آموزان دوره ابتدایی (جابر بن حیان) مرحله استانی چهارمحال وبختیاری برگزار گردید.
  در ششمین سال اجرای طرح جابربن حیان در مدارس ابتدایی استان چهارمحال وبختیاری تعداد 185 آموزشگاه و بیش از 27000نفر از دانش آموزان تحت پوشش قرار گرفتند ودرمجموع بیش از 2000 اثرتهیه ودرسطوح آموزشگاهی، منطقه ای واستانی به نمایش درآمدند.
  از میان مجموع پروژه های علمی دانش آموزان تعداد 150 طرح درقالب طراحی وساخت، آزمایش و نمایش علمی به مرحله استانی جشنواره راه یافتند.
 • 27/ارد/1395 - 12:01
  به گزارش خبرنگار چهارمحال بیست، معلم ورزش مدرسه بنت الهدی بسیج دانش آموزی شهید محلاتی ناحیه2 خواهران اقدام به برگزاری مسابقه دومیدانی در بین 25 نفر از دانش آموزی برتر این رشته نمودند که در پایان نیز به برندگان مسابقه یک بسته فرهنگی شامل کتاب ویک عدد لوح اهداء گردید.

صفحه‌ها