آرشیو همراه دانش آموزان

 • 7/شهر/1396 - 12:40
  به گزارش چهارمحال بیست: عمادالدین رسولی، دانش آموز بسیجی استان چهارمحال و بختیاری موفق به کسب دیپلم افتخار تورنمنت ریاضی مسکو در کشور روسیه شد.
  این دانش آموز بسیجی موفق علمی در معرفی خود طی گفتگوی اختصاصی با چهارمحال بیست، گفت: عماد الدین رسولی هستم دانش آموز پایه دهم از مدرسه تیزهوشان شهید بهشتی بروجن.
 • 31/مرد/1396 - 09:59
  به گزارش خبرنگار چهارمحال بیست٬ علیرضا برزگر از بسیجیان فعال حوزه مقاومت بسیج دانش آموزی شهید فهمیده لردگان در کنکور سراسری سال 96 حائز رتبه 1057 در رشته علوم تجربی گردید.
  علیرضا برزگر از بسیجیان فعال حوزه دانش آموزی شهید فهمیده لردگان و از واحد مقاومت دبیرستان نمونه دین و دانش لردگان در کنکور سراسری سال 1396 حائز رتبه 1057 شد.
  برادر بسیجی علیرضا برزگر علت موفقیت خود را تلاش و پشتکار بسیار و حمایت خانواده و معلمان عنوان کرده و در برنامه درسی خود استفاده از برنامه ریزی صحیح و کتابهای کمک آموزشی خصوصا کتابهای رزمندگان و آزمون های آیه تمدن و علمی بسیج عنوان کرد.
 • 10/مرد/1396 - 08:55
  به گزارش چهارمحال بیست، همزمان با برگزاری دوره یاوران ولایت همایش سواد رسانه ای با حضور جناب آقای یگانگی مسئول موسسه سراج استان برگزار گردید.
  موضوع سواد رسانه ای به یک مهارت عمومی تبدیل شود و باید طوری برنامه ریزی کرد که مردم در عمل با مهارتهای سواد رسانه ای آشنا شوند.
  رشد سواد رسانه ای با توجه به سرعت چشمگیر گسترش فضای مجازی امروزه بیش از هر زمان دیگری احساس می شود.
  هدف از برگزاری این همایش آشنایی فرماندهان واحدهای آینده با سواد رسانه ای بیان شد.
 • 13/تير/1396 - 13:22
  به گزارش خبرنگار چهارمحال بیست، مصاحبه با دانش آموزان داوطلب شرکت در دوره طرح ولایت در حوزه بسیج دانش آموزی فاطمیه(س) آغاز گردید.
  سکینه مهمدی فرمانده حوزه گفت: مصاحبه با دانش آموزان طرح ولایت از 12 تیرماه آغاز و تا 17 تیرماه ادامه خواهد داشت.
  در ادامه وی خاطرنشان کرد: دانش آموزان انتخاب شده در این مصاحبه در دوره یاوران ولایت استانی در تابستان سال جاری شرکت خواهند نمود و در در سال تحصیلی پیش رو به عنوان فرمانده واحد فعالیت در مدارس خواهند نمود.
 • 13/تير/1396 - 13:03
  به گزارش خبرنگار چهارمحال بیست، جلسه کمیته اجرائی بسیج دانش آموزی شهید فهمیده بروجن با حضور اعضا با موضوع طرح هجرت برگزار گردید.
  زمانی فرمانده حوزه گفت: طرح هجرت از اواسط تیر ماه با حضور 110نفر از دانش آموزان بسیجی در عرصه های مختلف برگزار می گردد.
  وی گفت: دانش آموزان بسیجی در عرصه های سازندگی به فعالیت خواهند پرداخت.
  زمانی خاطرنشان کرد: برگزاری حلقه های صالحین ٬ کلاس های فرهنگی و ورزشی از برنامه های جانبی طرح هجرت بیان نمود و گفت: از ظرفیت طرح هجرت می توان جهت ارتقای توانمندی،تجربه و آشنا سازی دانش آموزان با فعالیتهای گروهی استفاده نمود.
 • 7/خرد/1396 - 09:58
  به گزارش خبرنگار چهارمحال بیست، نشست فرمانده حوزه با فرماندهان واحدهای مقاومت پیشگام قبل از نماز جمعه منطقه خانمیرزا برگزار شد.
  در این نشست فرمانده حوزه با اشاره به برگزاری امتحانات پایان سال تحصیلی آرزوی توفیق در امتحانات پایان تحصیلی برای دانش آموزان را نمود.
  همچنین وی آغاز مبارک رمضان را تبریک گفت و از آنان خواست در برنامه های معنوی ماه رمضان بهار قرآن شرکت کنند و از این ماه پرفیض بهره ببرند.
  در ادامه از فرماندهان واحدها خواستند جهت شرکت در طرح اوقات فراغت و طرح هجرت دانش آموزی اهتمام لازم را داشته باشند.
 • 2/خرد/1396 - 10:40
  به گزارش خبرنگار چهارمحال بیست، دانش آموز بسیجی آرش رضائی در مسابقات علمی پیشگامان بسیج مقام اول کشوری را کسب نمود.
  وی در پایه دهم رشته ریاضی فیزیک مشغول به تحصیل می باشد. این دانش آموز با شرکت در آزمون علمی بسیج موفق به کسب رتبه اول در این رشته گردید.
  فرمانده حوزه ضمن تبریک به وی با اهدای جایزه از این دانش آموز موفق تقدیر نمود.
 • 20/ارد/1396 - 13:26
  به گزارش بيست كهگيلويه و بويراحمد،يك دانش آموز كهگيلويه و بويراحمدي موفق به اختراع تفنگي شد كه با الكل كار مي كند.
  علیرضا تقوایی نیا،دانش آموز سوم دبیرستان ،متولد روستای آبیز شهرستان باشت در خصوص عملكرد اين اختراعش گفت:اسلحه از پشت با الکل پر میشود،و با جرقه ای که به وسیله کلید فندک ایجاد میشود، تیر با سرعت بسیار زیاد از لوله سبز که وسط آن برای دقت بیشتر اسلحه لوله مسی کولر گازی کار گذاشته شده خارج میشود.
 • 17/ارد/1396 - 12:25
  به گزارش خبرنگار چهارمحال بیست، اردوی عملی درس آمادگی دفاعی پایه نهم به صورت تجمعی به همت حوزه بسیج دانش آموزی امام خمینی فلارد برگزار گردید.
  این اردو در سالن اجتماعات دبیرستان الزهرا واقع در شهر مالخلیفه با حضور فرماندهی سپاه ناحیه لردگان جناب سرهنگ موسوی برگزار گردید.
  وی در خصوص جنگ نرم و آشنایی با آرمان های شهیدان سخنرانی ایراد نمودند.
  همچنین کلاس اسلحه شناسی و نظامع جمع با حضور مربی سپاه جناب آقای یوسف بابا احمدی برگزار شد.
  در انتها کلیپ ها و نماهنگ هایی در خصوص جنگ نرم ،بیانات مقام معظم رهبری و آشنایی آرمان های شهدا پخش شد.
 • 28/فرو/1396 - 09:41
  به گزارش خبرنگار چهارمحال بیست، دوره های عملی درس آمادگی دفاعی حوزه بسیج دانش آموزی شهید محلاتی شهرکرد برگزار گردید.
  اردوی عملی درس امادگی دفاعی (اسلحه شناسی) در مدرسه نور ایمان برگزار شد . دانش آموزان در این دوره با نحوه کار با اسلحه و تیراندازی آشنا شدند.
  فرمانده حوزه هدف از برگزاری این دوره آموزشی را آشنایی با اصول نظامی و آشنایی آنان با اسلحه و تیراندازی را عنوان نمود.
 • 16/بهم/1395 - 11:00
  به گزارش خبرنگار چهارمحال بیست، مسابقه نشریه دیواری بمناسبت دهه فجر به همت حوزه بسیج دانش آموزی حضرت رقیه (س) کوهرنگ برگزار گردید.
 • 11/دى/1395 - 10:27
  به گزارش خبرنگار چهارمحال بیست، به مناسبت هفته ی بصیرت و نه دی ایستگاه صلواتی و رادیو میثاق در دبیرستان دوره دوم شاهد برگزار گردید.
  دراین برنامه دانش آموزان به قرائت بیانیه پرداختند و حمایت خود را از رهبر انقلاب اعلام داشتند.
 • 17/آذر/1395 - 15:02
  تست
 • 15/آذر/1395 - 20:30
  نوبت می‌رسد به همسر شهید؛ می گوید:-شما بزرگوارید. ما به فکر مظلومیت شما هستیم. متأسفانه برخی خواص متوجّه وظیفه‌شان نیستند و این شما را زجر می‌دهد. شما تحت فشار هستید.
  آقا با خنده جواب می‌دهد:
  - «حالا خواص را خدا ان‌شاءالله هدایت کند امّا برای مظلومیت من اصلاً غصّه نخورید؛ بنده اصلاً مظلوم نیستم. فشار [هم] که همیشه تحت فشاریم امّا الحمدلله زورشان به ما نمیرسد«.
  جمع می‌خندند.
 • 9/آبا/1395 - 12:13
  به گزارش چهارمحال بیست، رزمایش پدافند غیر عامل در دبیرستان حضرت ولی عصر فرخشهر برگزار گردید.(گزارش تصویری)
 • 1/مهر/1395 - 19:02
  این دانش آموز مخترع بسیجی در مصاحبه با چهارمحال بیست گفت: حمیدرضا داوودی هستم کلاس دوم راهنمایی از مدرسه 15 خرداد جونقان .
  او جرقه مخترع شدن و ایده پردازی و آشنایی با اختراع و مبتکر شدن را از طریق رسانه و تلویزیون بیان کرد.
  او مشوق خود را برادر بزرگتر خود معرفی کرد و گفت راهنمایی ها و کمک های برادرش باعث کشف استعداد خود در این زمینه شده است.
  ویلچر تخت شو از اختراعات این نوجوان مبتکر و مخترع است که قابل استفاده برای بیماران می باشد. هزینه طرح اولیه این اختراع تقریبا 400 هزار تومان عنوان کرد.
 • 1/شهر/1395 - 09:23
  به گزارش چهارمحال بیست، کارگاه های دوره یاوران ولایت در محل اردوگاه یاوران ولایت ویژه برادران برگزار گردید.
  این کارگاه ها با موضوعات حلقه های صالحین، فضای مجازی، سازماندهی ،برنامه ریزی تشکیلاتی، ارزشیابی و مستند سازی ... با حضور اساتید توانمند در این زمینه ها برگزار گردید و فرماندهان واحدها با مسولیت خود در آینده بیشتر آشنا شدند.
 • 31/مرد/1395 - 11:57
  به گزارش خبرنگار چهارمحال بیست،این طرح با حضور 90 نفر از دانش آموزان دختر مقطع دبیرستان در عرصه رنگ آمیزی و کلاس های هنری شامل تزئین حنا، ساخت گل کریستال، خیاطی، دوخت مقنعه و چادر نماز برگزار میگردد.
  فرمانده حوزه مقاومت بسیج دانش آموزی شهید مطهری ناحیه 1 شهرکرد افزود: کلاس های فرهنگی شامل حلقه های صالحین، مشاوره علمی و مذهبی، سبک زندگی اسلامی و آسیب ها و فرصت های فضای مجازی را نیز از دیگر کلاس های این طرح افزود و ادامه داد: پایان بخش این طرح سرکشی از خانواده معظم شهدا و غبارروبی و عطرافشانی گلزار مطهر شهداست.
 • 30/تير/1395 - 10:02
  به گزارش خبرنگار چهارمحال بیست ، اردوی جهادی یک روزه حوزه مقاومت بسیج دانش آموزی حضرت رقیه (س)شهرستان کوهرنگ برگزار گردید.
  به گفته خانم مهدی پورفرمانده حوزه مقاومت بسیج دانش آموزی حضرت رقیه (س)اردوی یک روزه جهادی این حوزه در روستای دهنو برگزار شد.
  در این اردو 50 دانش آموزبسیجی در قالب حلقه های صالحین به کمک کشاورزان روستا رفتند و در برداشت محصول به آنان کمک کردند.
 • 23/تير/1395 - 09:59
  به گزارش خبرنگار چهارمحال بیست ، اردوی جهادی یک روزه در اداره آموزش و پرورش شهرستان فارسان توسط گروه جهادی بسیج دانش آموزی امام محمد باقر(ع) شهرستان فارسان برگزار گردید.
  این گروه در یک روز اردوی جهادی اقدام به هرس درختان محوطه اداره نمودند.

صفحه‌ها