آرشیو باشگاه خبرنگاران

 • 27/شهر/1397 - 17:16
  به گزارش اصفهان بیست، همزمان با بازگشایی مدارس در اول مهرماه مراسم حماسی و باشکوه صبحگاه بسیج در واحدهای بسیج دانش آموزی مدارس استان اصفهان برگزار می گردد از جمله برنامه های این مراسم حماسی قرآن ، سرود و نیایش صبحگاهی می باشد در این مراسم کلیه فرماندهان واحد های بسیج مدارس به تشریح فعالیت بسیج در مدارس می پردازند
 • 21/شهر/1397 - 14:00
  به گزارش خبرگزاری بسیج دانش آموزی از سمنان ، یوسفعلی طاهری مسئول بسیج دانش آموزی استان سمنان از اعزام بیش از 300 دانش‌آموز به اردوی معرفتی زیارتی راهیان نور شمالغرب کشور خبر داد و گفت: دانش‌آموزان دختر و پسر طی دو دوره چهار روزه از 2تا 8 شهریور ماه به استان کردستان اعزام خواهند شد.
 • 21/بهم/1396 - 17:23
  به گزارش خبرنگار چهارمحال بیست، همزمان با دهه مبارک فجر دانش آموزان دبیرستان دخترانه رهبر شهرکرد در غبارروبی گلزار مطهر شهدا شرکت نمودند.
  این دانش آموزان بسیجی با حضور در گلزار مطهر شهدا به مقام شامخ این شهدا ادای احترام کردند و با آرمان های شهدا و امام راحل تجدید بیعت نمودند.
 • 11/بهم/1396 - 09:44
  به گزارش خبرنگار چهارمحال بیست، دانش آموز بسیجی شهرستان سامان حامد بهرامی که در بیستمین جشنواره ی بین المللی قصه گویی به عنوان قصه گوی نوجوان شایسته این دوره انتخاب شد.
 • 7/بهم/1396 - 17:31
  مسئول فضای مجازی سازمان بسیج دانش آموزی کشور از برگزاری مانورملی رسانه ای ویژه دانش آموزان با عنوان ذوالفقار یارخراسانیم خبرداد.
 • 3/بهم/1396 - 08:58
  به گزارش خبرنگار چهارمحال بیست، جلسه ی ستاد گرامیداشت دهه ی فجر انقلاب اسلامی در هنرستان الزهرا سامان برگزار گردید.
  داوودی فرمانده حوزه ضمن توجیه فرمانده واحد و اعضای شورای بسیج دانش آموزی در مدرسه جهت هرچه بهتر و باشکوهتر برگزار شدن برنامه های دهه ی فجر در مدارس و سطح شهر مطالبی را بیان نمود.
  وی همچنین بر حضور گسترده در راهپیمایی ۲۲بهمن ماه تاکید نمود.
  در انتها فرمانده واحد دانش آموزی برنامه های اجرایی در این واحد را در دهه فجر تشریح نمود.
 • 6/دى/1396 - 15:24
  به گزارش خبرنگار چهارمحال بیست، به مناسبت فرارسیدن هفته بصیرت و گرامی داشت نهم دی ماه نشست بصیرتی در واحد مقاومت پاسداران عفت و سفیران نور برگزار گردید.
  در این نشست جناب آقای نادری به بیان مطالبی در رابطه با هدف از تشکیل این جلسه و همچنین فتنه سال 88 پرداختند.
  در این جلسه مباحثی چون: عوامل اجرا کننده این فتنه ، علت برپاشدن آن ، و همچنین دست های پشت پرده گفت و گو و اسنادی مانند عکس و فیلم و کتاب و ... در مورد آن ارائه نمودند.
  در انتها ایشان نکاتی برای جلوگیری از نفوذ دوباره دشمنان در کشور عزیزمان ایران بیان نمودند.
 • 16/آبا/1396 - 09:49
  به گزارش خبرنگار چهارمحال بیست، يادواره شهداي دانش‌آموز منطقه فلارد به‌منظور پاسداشت شهدای دانش آموزی اين منطقه در کانون بعثت شهر مال خلیفه برگزار شد.
  فرمانده بسیج دانش آموزی خواهران امام خمینی از برگزاری یادواره شهدا دانش آموز منطقه فلارد با شرکت خانواده های معظم شهداء مسئولین و کارکنان ادارات ، دانش آموزان و فرهنگیان در کانون بعثت شهر مالخلیفه خبر داد.
  ایشان خاطر نشان کردند این یادواره با هدف زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدای دانش آموزی و اشاعه فرهنگ و ایثار و شهادت برگزار گردید.
 • 6/آبا/1396 - 12:45
  به گزارش خبرنگار چهارمحال بیست، جلسه کمیته هماهنگی و پشتیبانی هفته بسیج دانش آموزی سال 96 با حضور فرمانده ناحیه و رئیس ادراه آموزش و پرورش و فرمانده حوزه بسیج دانش آموزی برگزار گردید.
  در این جلسه در خصوص برنامه های اجرایی هفته بسیج دانش آموزی حوزه و واحدهای بسیج دانش آموزی برنامه ریزی گردید.
  فرمانده حوزه بسیج دانش اموزی امام خمینی گفت: برنامه هایی همچون نواختن زنگ ایثار و شهادت٬ دیدار با خانواده شهدا٬ برگزاری یادواره شهدای دانش آموز٬ برگزاری نشست های بصیرتی و... از برنامه های هفته بسیج دانش آموزی امسال می باشد.
 • 12/مهر/1396 - 15:51
  معاون پرورشي و فرهنگي وزير آموزش و پرورش ، ترغيب دانش آموزان اردويي به انجام فريضه نماز و سجاياي اخلاقي را از نتايج اردوهاي راهيان نور برشمرد و خاطرنشان كرد: برگزاري اردوهاي راهيان نور يكي از برنامه هاي اصلي معاونت پرورشي و فرهنگي است
 • 10/مهر/1396 - 10:30
  به گزارش خبرنگار چهارمحال بیست، همایش بزرگ عزاداران دانش‌آموزی با عنوان «احلی من العسل» به مناسبت شهادت حضرت قاسم ابن الحسن (ع) در مدرسه شهید فرامرزی چلگرد برگزار شد.
  این برنامه با همکاری حوزه مقاومت بسیج دانش آموزی شهیدفهمیده کوهرنگ و با حضور دانش آموزان سوگورامام حسین(ع) برگزار شد.
 • 31/مرد/1396 - 10:27
  به گزارش خبرنگار چهارمحال بیست٬ اردوی طرح هجرت دانش آموزی با هدف رنگ آمیزی کلاس های درس با همکاری دانش آموزان بسیجی آموزشگاه شهید چهرازی برگزار گردید.
  دانش آموزان بسیجی هنرستان شهید چهرازی نسبت به رنگ آمیزی کلاسهای درسی اقدام نمودند و نسبت به تعمیر صندلی های آموزشی و رنگ آمیزی اقدام خوبی صورت گرفت.
  طادی فرمانده حوزه گفت: این امر اقدامی در راستای اقتصاد مقاومتی و صرفه جویی در هزینه های آموزشی مدرسه صورت گرفت.
  گفتنی است این اردو به همت حوزه بسیج دانش آموزی شهید فهمیده شهرکرد برگزار گردید.
 • 17/مرد/1396 - 09:42
  به گزارش خبرنگار چهارمحال بیست٬ چهارمین نشست بصیرتی فرمانده حوزه بافرماندهان واحدها در حوزه مقاومت شهید آوینی برگزار شد.
  در این نشست فرمانده حوزه از دانش آموزانی که در دوره ی یاوران ولایت شرکت کرده اند تقدیر و تشکر نمود ودر خصوص برنامه های اجرایی در سال تحصیلی جدید مطالبی رابیا ن کرد.
  سعید داوودی در این خصوص بیان کرد:فرماندهان واحدها، شورای واحد را شناسایی و در اسرع وقت به حوزه ی مقاومت شهید آوینی معرفی نمایند.
  دانش آموزان در این نشست مطالبی راکه دوره یاوران ولایت فراگرفته بودند بیان و به بحث نشستند.
  در پایان جلسه در خصوص کارگروه علمی مطالبی بیان شد.
 • 25/تير/1396 - 11:05
  به گزارش خبرنگار چهارمحال بیست، اردوهای طرح هجرت در حوزه امام محمدباقر(ع) فارسان برگزار همزمان با فصل تابستان آغاز شد.
  این طرح که تابستان هر سال برگزار می گردد امسال نیز در تیرماه با همکاری آموزش و پرورش شهرستان فارسان برگزار می شود.
  سرگرد پاسدار میثم بابایی، مسئول اجرای اردوهای طرح هجرت در شهرستان فارسان، گفت: از مهمترین هدف های اجرای این طرح می توان به مقابله علمی و عملی با جنگ نرم و فرهنگی دشمن اشاره نمود.
 • 12/تير/1396 - 09:21
  به گزارش خبرنگار چهارمحال بیست، جلسه کمیته پشتیبانی و هماهنگی بسیج دانش آموزی شهید مطهری فلارد با حضور اعضا برگزار گردید.
  دراین جلسه با موضوع طرح هجرت با حضور ریاست اداره منطقه فلارد ٬ فرمانده حوزه دانش آموزی و دیگر اعضا در اتاق جلسات اداره آموزش و پرورش برگزار گردید.
  فرمانده حوزه گفت: طرح هجرت ویژه دانش آموزان بسیجی در تابستان امسال برگزار خواهد شد و دانش آموزان در عرصه های مختلف به فعالیت خواهند پرداخت.
  وی گفت: دانش آموزان در اردوهای طرح هجرت با فعالیت در عرصه های مختلف توانایی های خود را محک می زنند و در عرصه سازندگی توانمند می شوند.
 • 7/تير/1396 - 08:23
  به گزارش خبرنگار چهارمحال بیست، مصاحبه انتخاب فرماندهان واحدهای پیشگام خواهر حوزه شهید مطهری ناحیه یک با حضور 60نفر از دانش آموزان در محل نمازخانه اداره آموزش و پرورش ناحیه یک برگزار گردید.
  در ابتدای این برنامه فرمانده حوزه مطالبی در خصوص اهمیت بسیج از دیدگاه ولایت بیان نمودند. و ویژگی های فرمانده شایسته برای دانش آموزان را گفتند.
  اینکه مسئولین باید دارای بصیرت سیاسی و اعتقادی باشند و مسئولیت پذیر بوده و در انجام وظایف تعهد کاری داشته باشند مورد تاکید قرار گرفت.
 • 18/ارد/1396 - 08:42
  به گزارش خبرنگار چهارمحال بیست، نشست گفتمان سازی به مناسبت هفته معلم باموضوع انتخابات وروشنگری وبصیرت افزایی درمدرسه امام خمینی(ره) به همت بسیج دانش آموزی شهیدفهمیده کوهرنگ برگزارشد.
  آقای مطلبی کارشناس مسائل روزو تحلیلگرسیاسی در این مراسم با اشاره به سالروز شهادت علامه شهيد مطهري، ياد و خاطره آن استاد فرهيخته مجاهد را گرامي داشتند.
  وی با اشاره به سخن امام بزرگوار که فرموده بودند همه آثار ايشان بلا استثناء مورد تاييد است و معلمان ودانش آموزان را توصيه به مطالعه آثار اين استاد ارزنده ترغیب نمود.
 • 11/ارد/1396 - 09:43
  به گزارش خبرنگار چهارمحال بیست، جشن میلاد اباعبدالله الحسین(ع) به همت واحد بسیج دانش آموزی دبیرستان پسرانه معارف شهرکرد برگزار گردید.
  دانش آموزان بسیجی این واحد با برپایی جشن و ایستگاه صلواتی این اعیاد خجسته را گرامی داشتند. همچنین در انتهای برنامه نماز ظهر و عصر با حضور دانش آموزان این واحد برگزار گردید.
 • 17/فرو/1396 - 13:37
  سرمربی آمادگی دفاعی بسیج شهرستان مهریز گفت: درسال تحصیلی 96-97 دبیران امادگی دفاعی متوسطه دوم با هماهنگی کامل بسیج وسپاه انتخاب خواهند شد.
 • 17/فرو/1396 - 13:36
  به گزارش خبرنگار چهارمحال بیست، آمار نشان‌دهنده این است که دانش‌آموزان استان در سطح کشور بیشترین میزان افسردگی را دارند که این مسئله جای نگرانی دارد. اردشیر نوریان بعد از ظهر امروز در ستاد ساماندهی امور جوانان استان اظهار داشت: نتایج مطالعه انجام شده در کشور نشان داد که دانش‌آموزان استان ما افسرده‌ترین دانش‌آموزان در سطح کشور هستند. وی آمار ارائه شده در خصوص وضعیت روحی دانش‌آموزان استان را نگران کننده دانست و افزود: فقر، گرفتاری‌های مالی و فشارهای روحی و روانی از عوامل ایجاد افسردگی در بین دانش‌آموزان است.

صفحه‌ها