آرشیو باشگاه خبرنگاران

 • 31/مرد/1396 - 10:27
  به گزارش خبرنگار چهارمحال بیست٬ اردوی طرح هجرت دانش آموزی با هدف رنگ آمیزی کلاس های درس با همکاری دانش آموزان بسیجی آموزشگاه شهید چهرازی برگزار گردید.
  دانش آموزان بسیجی هنرستان شهید چهرازی نسبت به رنگ آمیزی کلاسهای درسی اقدام نمودند و نسبت به تعمیر صندلی های آموزشی و رنگ آمیزی اقدام خوبی صورت گرفت.
  طادی فرمانده حوزه گفت: این امر اقدامی در راستای اقتصاد مقاومتی و صرفه جویی در هزینه های آموزشی مدرسه صورت گرفت.
  گفتنی است این اردو به همت حوزه بسیج دانش آموزی شهید فهمیده شهرکرد برگزار گردید.
 • 17/مرد/1396 - 09:42
  به گزارش خبرنگار چهارمحال بیست٬ چهارمین نشست بصیرتی فرمانده حوزه بافرماندهان واحدها در حوزه مقاومت شهید آوینی برگزار شد.
  در این نشست فرمانده حوزه از دانش آموزانی که در دوره ی یاوران ولایت شرکت کرده اند تقدیر و تشکر نمود ودر خصوص برنامه های اجرایی در سال تحصیلی جدید مطالبی رابیا ن کرد.
  سعید داوودی در این خصوص بیان کرد:فرماندهان واحدها، شورای واحد را شناسایی و در اسرع وقت به حوزه ی مقاومت شهید آوینی معرفی نمایند.
  دانش آموزان در این نشست مطالبی راکه دوره یاوران ولایت فراگرفته بودند بیان و به بحث نشستند.
  در پایان جلسه در خصوص کارگروه علمی مطالبی بیان شد.
 • 25/تير/1396 - 11:05
  به گزارش خبرنگار چهارمحال بیست، اردوهای طرح هجرت در حوزه امام محمدباقر(ع) فارسان برگزار همزمان با فصل تابستان آغاز شد.
  این طرح که تابستان هر سال برگزار می گردد امسال نیز در تیرماه با همکاری آموزش و پرورش شهرستان فارسان برگزار می شود.
  سرگرد پاسدار میثم بابایی، مسئول اجرای اردوهای طرح هجرت در شهرستان فارسان، گفت: از مهمترین هدف های اجرای این طرح می توان به مقابله علمی و عملی با جنگ نرم و فرهنگی دشمن اشاره نمود.
 • 12/تير/1396 - 09:21
  به گزارش خبرنگار چهارمحال بیست، جلسه کمیته پشتیبانی و هماهنگی بسیج دانش آموزی شهید مطهری فلارد با حضور اعضا برگزار گردید.
  دراین جلسه با موضوع طرح هجرت با حضور ریاست اداره منطقه فلارد ٬ فرمانده حوزه دانش آموزی و دیگر اعضا در اتاق جلسات اداره آموزش و پرورش برگزار گردید.
  فرمانده حوزه گفت: طرح هجرت ویژه دانش آموزان بسیجی در تابستان امسال برگزار خواهد شد و دانش آموزان در عرصه های مختلف به فعالیت خواهند پرداخت.
  وی گفت: دانش آموزان در اردوهای طرح هجرت با فعالیت در عرصه های مختلف توانایی های خود را محک می زنند و در عرصه سازندگی توانمند می شوند.
 • 7/تير/1396 - 08:23
  به گزارش خبرنگار چهارمحال بیست، مصاحبه انتخاب فرماندهان واحدهای پیشگام خواهر حوزه شهید مطهری ناحیه یک با حضور 60نفر از دانش آموزان در محل نمازخانه اداره آموزش و پرورش ناحیه یک برگزار گردید.
  در ابتدای این برنامه فرمانده حوزه مطالبی در خصوص اهمیت بسیج از دیدگاه ولایت بیان نمودند. و ویژگی های فرمانده شایسته برای دانش آموزان را گفتند.
  اینکه مسئولین باید دارای بصیرت سیاسی و اعتقادی باشند و مسئولیت پذیر بوده و در انجام وظایف تعهد کاری داشته باشند مورد تاکید قرار گرفت.
 • 18/ارد/1396 - 08:42
  به گزارش خبرنگار چهارمحال بیست، نشست گفتمان سازی به مناسبت هفته معلم باموضوع انتخابات وروشنگری وبصیرت افزایی درمدرسه امام خمینی(ره) به همت بسیج دانش آموزی شهیدفهمیده کوهرنگ برگزارشد.
  آقای مطلبی کارشناس مسائل روزو تحلیلگرسیاسی در این مراسم با اشاره به سالروز شهادت علامه شهيد مطهري، ياد و خاطره آن استاد فرهيخته مجاهد را گرامي داشتند.
  وی با اشاره به سخن امام بزرگوار که فرموده بودند همه آثار ايشان بلا استثناء مورد تاييد است و معلمان ودانش آموزان را توصيه به مطالعه آثار اين استاد ارزنده ترغیب نمود.
 • 11/ارد/1396 - 09:43
  به گزارش خبرنگار چهارمحال بیست، جشن میلاد اباعبدالله الحسین(ع) به همت واحد بسیج دانش آموزی دبیرستان پسرانه معارف شهرکرد برگزار گردید.
  دانش آموزان بسیجی این واحد با برپایی جشن و ایستگاه صلواتی این اعیاد خجسته را گرامی داشتند. همچنین در انتهای برنامه نماز ظهر و عصر با حضور دانش آموزان این واحد برگزار گردید.
 • 17/فرو/1396 - 13:37
  سرمربی آمادگی دفاعی بسیج شهرستان مهریز گفت: درسال تحصیلی 96-97 دبیران امادگی دفاعی متوسطه دوم با هماهنگی کامل بسیج وسپاه انتخاب خواهند شد.
 • 17/فرو/1396 - 13:36
  به گزارش خبرنگار چهارمحال بیست، آمار نشان‌دهنده این است که دانش‌آموزان استان در سطح کشور بیشترین میزان افسردگی را دارند که این مسئله جای نگرانی دارد. اردشیر نوریان بعد از ظهر امروز در ستاد ساماندهی امور جوانان استان اظهار داشت: نتایج مطالعه انجام شده در کشور نشان داد که دانش‌آموزان استان ما افسرده‌ترین دانش‌آموزان در سطح کشور هستند. وی آمار ارائه شده در خصوص وضعیت روحی دانش‌آموزان استان را نگران کننده دانست و افزود: فقر، گرفتاری‌های مالی و فشارهای روحی و روانی از عوامل ایجاد افسردگی در بین دانش‌آموزان است.
 • 17/فرو/1396 - 13:34
  معاون فرهنگی و پرورشی اداره کل آموزش و پرورش استان اردبیل گفت:‌ اجرای برنامه‌های فرهنگی با رویکرد بومی اسلامی در طول مسابقات کشوری قرآن، عترت و نماز در اردبیل از اولویتهای اساسی ستاد برگزاری مسابقات است.
 • 17/فرو/1396 - 13:31
  در روزهاي نوروز که بازار ديد و بازديد و سفرها داغ داغ بود؛ گروهي از دانش‌آموزان بسيجي، فرصت را براي خدمت‌رساني مغتنم شمردند و نورزشان را با خدمت‌رساني به روستاهاي محروم سپري کردند.
 • 17/فرو/1396 - 13:29
   
  مدیر آموزش وپرورش در بازدید از مدارس شهری و روستایی این شهرستان ، با حضور در جمع دانش آموزان و فرهنگیان آشنایی دانش آموزان با شعار سال و ترویج استفاده از تولیدات داخلی را از برنامه های سال 96 عنوان کرد .
   
 • 19/اسف/1395 - 06:29
  پس از موفقیت دانش آموزان بسیجی  روستای نساز در طراحی و ساخت پهباد فوق سبک، این بار دانش آموزان پایه ی چهارم ابتدایی دبستان علی بن ابیطالب(ع) روستای برندق موفق به ساخت هواپیمای مدل شدند. 
 • 17/اسف/1395 - 16:42
  لیگ علمی پایا با حضور 160 تیم صبح روز جمعه 20 اسفند، همزمان با سراسر کشور، در مدارس استان برگزار خواهد شد.
 • 17/اسف/1395 - 13:15
  در یک حرکت انسان دوستانه دانش آموزان خیر مدرسه ساز دبیرستان دخترانه فاطمیه شهر فنوج اقدام به جمع آوری کمک های مردمی جهت ساخت مدرسه نمودند.
 • 16/اسف/1395 - 12:56
  مسئول سازمان بسیج دانش‌آموزی و فرهنگیان تهران بزرگ گفت: در سال تحصیلی 96-95، حدود 2 میلیون دانش‌آموز در کشور در حال گذراندن درس آمادگی دفاعی هستند.
 • 10/اسف/1395 - 14:42
  نماینده کمیته جست‌وجوی مفقودین در همدان از شناسایی پیکر یکی دیگر از شهدای مفقودالجسد استان خبر داد و گفت: پیکر شهید «حسین سپهر» پس از 31 سال شناسایی شد.
 • 7/اسف/1395 - 18:44
  این اردو ها از 24 بهمن تا 4 اردیبهشت سال آینده در اردو گاه فرهنگی تفرحی شهدای درچهبرگراز می شود و به طور میانگین در هر روز 500 نفر در این اردو ها شرکت دارند و در پایان 17 هزاردانش آموز از شهرستان های اصفهان خمینی شهر و درچه در این اردو شرکت خواهند کرد. به گزارش خبرگزاری بسیج،مسئول سازمان بسیج دانش آموزی استان اصفهان گفت: 17 هزار دانش آموز از شهرستان های اصفهان درچه و خمینی شهر در اردو های رزمی فرهنگی امتداد شرکت خواهند کرد .
 • 3/اسف/1395 - 20:05
  در پی درگذشت حاجیه خانم «بی بی صائب» والده گرانقدر سردار محمدرضا نقدی معاون فرهنگی اجتماعی سپاه، "سرلشکر پاسدار محمد علی جعفری" فرمانده کل سپاه پیام تسلیتی صادر کرد.
 • 20/بهم/1395 - 10:32
  به گزارش خبرنگار چهارمحال بیست٬ فرمانده حوزه مقاومت بسیج دانش آموزی شهید فهمیده ناحیه 2 شهرکرد، از برگزاری یادواره شهدای دانش آموزی در دهه مبارک فجر خبر داد.
  سرگرد پاسدار یعقوب طادی، گفت: این یادواره در دبیرستان علامه طباطبایی و با حضور دانش ­آموزان و معلمان این آموزشگاه، فرمانده و مسئولین سپاه شهرکرد و مدیرکل آموزش و پرورش استان برگزار شد.
  وی، افزود: در این برنامه معنوی پس از بیان خاطرات دوران دفاع مقدس توسط رزمندگان فرهنگی، یکی از مداحان اهل بیت عصمت و طهارت به مدیحه سرایی و نوحه خوانی پرداخت.

صفحه‌ها