آرشیو از همه جا

 • 24/دى/1398 - 21:43
  تداوم پویش ملی من سلیمانی ام...در واحد مقاومت امیدان شاهد امام علی(ع) شهرستان بروجن«حوزه بسیج دانش آموزی پاسداران عفت بروجن»
 • 24/دى/1398 - 21:35
   المپیادهای ورزشی  یا بود سردار حاج قاسم سلیمانی به میزبانی واحد مقاومت صدیقه کبری اردل برگزار گردید .
 • 10/دى/1398 - 21:14
  به مناسبت هفته بصیرت حوزه مقاومت بسیج دانش اموزی گندمان اقدام به برگزاری نشست با موضوع نشست بصیرتی و راههای مقابله با فتنه در اموزشگاههای خود نمود
 • 10/دى/1398 - 21:10
  کار گروهی علمی در مسجد _طرح شهید بهنام محمدی _دبیرستان شاهد سهام خیام_حوزه شهید محلاتی
 • 10/دى/1398 - 16:21
  نشست بصیرتی با حضور فرمانده ناحیه فارسان برگزار شد
 • 27/آذر/1398 - 13:53
  برگزاری نشست سبک زندگی اسلامی و حجاب و عفاف در دبیرستان شبانه روزی کوثر منطقه عشایری دوپلاننشست سبک زندگی اسلامی با حضور امام جمعه شلمزار در دبیرستان دخترانه کوثر دوپلان برگزار شد.حجت الاسلام والمسلمین زمانی در این نشست با برشمردن مولفه های سبک زندگی اسلامی بر اهمیت و جایگاه دین در زندگی بهتر و مفید تر تاکید کرد.وی با اشاره به آسیب های فضای مجازی و ماهواره بر زندگی شخصی و خانوادگی بر مدیریت این فضا توسط خانواده ها و نظارت بر نحوه استفاده فرزندان از این امکانات تاکید کرد.
 • 27/آذر/1398 - 13:48
  دانش آموزان مدرسه پروین اعتصامی شهرستان فارسان که یکی از مدارس هدف طرح بهنام محمدی این استان می باشد در برنامه بازدید علمی شرکت کردند.
 • 24/آبا/1397 - 12:08
  به گزارش چهارمحال بیست، جلسه قرارگاه شهرستانی راهیان نور در آموزش و پرورش شهرستان کوهرنگ برگزار شد.
  فرمانده حوزه مقاومت بسیج دانش آموزی شهیدفهمیده کوهرنگ درحاشیه جلسه قرارگاه راهیان نور این شهرستان به خبرنگار ما گفت: بیش از 180دانش آموز پسر کوهرنگی به مناطق عملیاتی غرب کشور اعزام می شود.
  وی افزود: یکی از مهمترین اهداف اعزام کاروان‌های راهیان ‌نور، زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا، بازگویی ایثار و رشادت‌های آنان و بزرگداشت ارزش‌های انقلاب اسلامی می باشد.
 • 16/آبا/1397 - 19:56
  مراسم سوگواری امام حسن مجتبی(ع) و رحلت پیامبر اکرم(ص)، در واحد مقاومت پیشگام دین و دانش فرادنبه.«حوزه بسیج دانش آموزی پاسداران عفت بروجن»
 • 15/آبا/1397 - 22:10
  همایش دختران محمدی با حضور دانش آموزان بسیجی واحدهای مقاومت، با مدیریت اداره آموزش و پرورش شهرستان بروجن.«حوزه بسیج دانش آموزی پاسداران عفت بروجن»
 • 15/آبا/1397 - 22:06
  مراسم سوگواری شهادت امام حسن مجتبی(ع)همرا با سینه زنی دانش اموزان دبستان صفرپور-حوزه شهید محلاتی
   
 • 20/اسف/1396 - 09:18
  به گزارش خبرنگار چهارمحال بیست، عیدانه حوزه بسیج دانش آموزی ناحیه عشایری به آموزشگاه شبانه روزی قلعه مدرسه با حضور فرمانده محترم ناحیه عشایری آقای کریمی اهدا گردید.
  همزمان با ایام ولادت حضرت زهرا با هدف محرومیت زدایی از مدارس عشایری و جذب حداکثری دانش آموزان با حضور فرمانده ناحیه عشایری ، مسئول بسیج سازندگی و فرمانده حوزه بسیج دانش آموزی عشایری اقلام خوراکی به مبلغ 30 میلیون ریال در مدرسه شبانه روزی قلعه مدرسه توزیع شد.
 • 15/بهم/1396 - 10:59
  به گزارش خبرنگار چهارمحال بیست، درآستانه طلوع سی ونهمین بهارانقلاب اسلامی ایران زنگ انقلاب درواحدههای مقاومت بسیج دانش آموزی شهرستان کوهرنگ نواخته شد.
  درآستانه طلوع سی ونهمین بهارانقلاب اسلامی ایران زنگ انقلاب درواحدههای مقاومت بسیج دانش آموزی شهرستان کوهرنگ باحضور امام جمعه و فرماندار و رییس آموزش و پرورش و فرمانده بسیج سپاه و دیگر مسئولین شهرستان نواخته شد.
 • 13/آبا/1396 - 20:40
  به گزارش خبرنگار چهارمحال بیست، به مناسبت هفته بسیج دانش آموزی و پدافند غیر عامل ،آموزش اطفاء حریق در دبیرستان شبانه روزی امام حسین علیه و السلام شیاسی برگزار شد.
  در این برنامه دانش آموزان با نحوه خاموش کردن آتش در زمان های بحرانی آشنا شدند.
 • 26/مهر/1396 - 08:48
  به گزارش خبرنگار چهارمحال بیست، فرمانده ناحیه عشایری در دیدار صمیمانه با دانش آموزان دبستان دخترانه شهدای شهرک مامور بر اهتمام دانش آموزان بر علم آموزی و تعلیم و تربیت تاکید کرد.
  در این دیدار که فرمانده بسیج دانش آموزی حضرت علی اصغر(ع) و مسئول بسیج سازندگی ناحیه عشایری نیز حضور داشتند فرمانده ناحیه عشایری در مورد تکریم دبیران و معلمان و اجر و ثواب دنیوی و اخروی تعلیم و تربیت سفارشاتی را بیان کرد.
  سرگرد پاسدار محسن کریمی بر لزوم اهتمام به فراگیری علم و دانش و ادب و اخلاق اسلامی برای خدمت به جامعه خصوصا مناطق محروم و عشایری تاکید کرد.
 • 8/شهر/1396 - 09:28
  به گزارش خبرنگار چهارمحال بیست٬ کلاس آموزش خیاطی در قالب کلاس های طرح هجرت در نماز خانه دبیرستان الزهرا برگزار گردید.
  در این کلاس دانش آموزان دختر نحوه اندازه گیری و چگونه برش زدن و دوختن لباس را فرا گرفتند.
  در کنار عرصه های سازندگی اردوهای طرح هجرت دانش آموزی کلاس های هنری و ورزشی برگزار می گردد تا دانش آموزان در تابستان بتوانند اوقات فراغت خود را بصورت مطلوب بگذرانند.
 • 17/مرد/1396 - 10:00
  به گزارش خبرنگار چهارمحال بیست٬ جلسه كميته اجرايي طرح هجرت با حضور فرمانده محترم بسیج و رياست محترم اداره و اعضاء کمیته هماهنگی پشتيباني در محل اداره آموزش وپرورش منطقه بلداجي برگزار گرديد.
  در ابتدا رياست محترم اداره ضمن تقدير و تشكر از فرمانده محترم بسيج و حضور چشمگير دانش آموزان بسيجي شركت كننده در طرح سال گذشته و اقدامات و عملكرد خوب آنان نسبت به برنامه ريزي بهتر جهت انجام طرح هجرت را خواستار شدند.
 • 12/تير/1396 - 09:30
  به گزارش خبرنگار چهارمحال بیست، به همت حوزه بسیج دانش آموزی شهید بهشتی خانمیرزا افتتاحیه اردوی طرح هجرت برگزار گردید.
  برنامه افتتاحیه اردوی طرح هجرت 10 روزه با حضور مسئولین و شرکت کنندگان در محل نماز خانه اداره آموزش و پرورش منطقه خانمیرزا برگزار گردید.
  این برنامه با حضور مسئولین اداره آموزش و پرورش و شرکت کنندگان با تشریح برنامه های فرهنگی ،عقیدتی، ورزشی و سیاسی و ... در طول تابستان و حضور دانش آموزان در عرصه رنگ آمیزی مدارس سطح بخش توسط فرمانده حوزه بسیج دانش آموزی خانمیرزا و عوامل اجرایی در راستای پر نمودن اوقات فراغت دانش آموزان در طول تابستان انجام گرفت.
 • 7/خرد/1396 - 09:18
  به گزارش خبرنگار چهارمحال بیست، همزمان با حماسه آزاد سازی خرمشهر مراسم غبار روبی گلزار شهدا به همت حوزه امام خمینی فلارد برگزار گردید.
  این مراسم با حضور ریاست اداره آموزش و پرورش و کارشناسان این اداره و فرماندهان محترم بسیج دانش آموزی و دانش آموزان بسیجی برگزار گردید.
  در ادامه جناب آقای سعیدی که از رزمندگان هشت سال دفاع مقدس هستند بیاناتی در خصوص حماسه سوم خرداد بنام روز مقاومت ، ایثار و پیروزی ایراد نمودند.
 • 1/خرد/1396 - 13:31
  بیست: رعایت برخی تدابیر طب سنتی و سبک زندگی سالم می‌توان جسم را آماده روزه داری کرد و در ماه مبارک رمضان از فیض معنوی و آثار جسمانی روزه داری بهره برد.

صفحه‌ها