آرشیو از همه جا

 • 24/آبا/1397 - 12:08
  به گزارش چهارمحال بیست، جلسه قرارگاه شهرستانی راهیان نور در آموزش و پرورش شهرستان کوهرنگ برگزار شد.
  فرمانده حوزه مقاومت بسیج دانش آموزی شهیدفهمیده کوهرنگ درحاشیه جلسه قرارگاه راهیان نور این شهرستان به خبرنگار ما گفت: بیش از 180دانش آموز پسر کوهرنگی به مناطق عملیاتی غرب کشور اعزام می شود.
  وی افزود: یکی از مهمترین اهداف اعزام کاروان‌های راهیان ‌نور، زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا، بازگویی ایثار و رشادت‌های آنان و بزرگداشت ارزش‌های انقلاب اسلامی می باشد.
 • 16/آبا/1397 - 19:56
  مراسم سوگواری امام حسن مجتبی(ع) و رحلت پیامبر اکرم(ص)، در واحد مقاومت پیشگام دین و دانش فرادنبه.«حوزه بسیج دانش آموزی پاسداران عفت بروجن»
 • 15/آبا/1397 - 22:10
  همایش دختران محمدی با حضور دانش آموزان بسیجی واحدهای مقاومت، با مدیریت اداره آموزش و پرورش شهرستان بروجن.«حوزه بسیج دانش آموزی پاسداران عفت بروجن»
 • 15/آبا/1397 - 22:06
  مراسم سوگواری شهادت امام حسن مجتبی(ع)همرا با سینه زنی دانش اموزان دبستان صفرپور-حوزه شهید محلاتی
   
 • 20/اسف/1396 - 09:18
  به گزارش خبرنگار چهارمحال بیست، عیدانه حوزه بسیج دانش آموزی ناحیه عشایری به آموزشگاه شبانه روزی قلعه مدرسه با حضور فرمانده محترم ناحیه عشایری آقای کریمی اهدا گردید.
  همزمان با ایام ولادت حضرت زهرا با هدف محرومیت زدایی از مدارس عشایری و جذب حداکثری دانش آموزان با حضور فرمانده ناحیه عشایری ، مسئول بسیج سازندگی و فرمانده حوزه بسیج دانش آموزی عشایری اقلام خوراکی به مبلغ 30 میلیون ریال در مدرسه شبانه روزی قلعه مدرسه توزیع شد.
 • 15/بهم/1396 - 10:59
  به گزارش خبرنگار چهارمحال بیست، درآستانه طلوع سی ونهمین بهارانقلاب اسلامی ایران زنگ انقلاب درواحدههای مقاومت بسیج دانش آموزی شهرستان کوهرنگ نواخته شد.
  درآستانه طلوع سی ونهمین بهارانقلاب اسلامی ایران زنگ انقلاب درواحدههای مقاومت بسیج دانش آموزی شهرستان کوهرنگ باحضور امام جمعه و فرماندار و رییس آموزش و پرورش و فرمانده بسیج سپاه و دیگر مسئولین شهرستان نواخته شد.
 • 13/آبا/1396 - 20:40
  به گزارش خبرنگار چهارمحال بیست، به مناسبت هفته بسیج دانش آموزی و پدافند غیر عامل ،آموزش اطفاء حریق در دبیرستان شبانه روزی امام حسین علیه و السلام شیاسی برگزار شد.
  در این برنامه دانش آموزان با نحوه خاموش کردن آتش در زمان های بحرانی آشنا شدند.
 • 26/مهر/1396 - 08:48
  به گزارش خبرنگار چهارمحال بیست، فرمانده ناحیه عشایری در دیدار صمیمانه با دانش آموزان دبستان دخترانه شهدای شهرک مامور بر اهتمام دانش آموزان بر علم آموزی و تعلیم و تربیت تاکید کرد.
  در این دیدار که فرمانده بسیج دانش آموزی حضرت علی اصغر(ع) و مسئول بسیج سازندگی ناحیه عشایری نیز حضور داشتند فرمانده ناحیه عشایری در مورد تکریم دبیران و معلمان و اجر و ثواب دنیوی و اخروی تعلیم و تربیت سفارشاتی را بیان کرد.
  سرگرد پاسدار محسن کریمی بر لزوم اهتمام به فراگیری علم و دانش و ادب و اخلاق اسلامی برای خدمت به جامعه خصوصا مناطق محروم و عشایری تاکید کرد.
 • 8/شهر/1396 - 09:28
  به گزارش خبرنگار چهارمحال بیست٬ کلاس آموزش خیاطی در قالب کلاس های طرح هجرت در نماز خانه دبیرستان الزهرا برگزار گردید.
  در این کلاس دانش آموزان دختر نحوه اندازه گیری و چگونه برش زدن و دوختن لباس را فرا گرفتند.
  در کنار عرصه های سازندگی اردوهای طرح هجرت دانش آموزی کلاس های هنری و ورزشی برگزار می گردد تا دانش آموزان در تابستان بتوانند اوقات فراغت خود را بصورت مطلوب بگذرانند.
 • 17/مرد/1396 - 10:00
  به گزارش خبرنگار چهارمحال بیست٬ جلسه كميته اجرايي طرح هجرت با حضور فرمانده محترم بسیج و رياست محترم اداره و اعضاء کمیته هماهنگی پشتيباني در محل اداره آموزش وپرورش منطقه بلداجي برگزار گرديد.
  در ابتدا رياست محترم اداره ضمن تقدير و تشكر از فرمانده محترم بسيج و حضور چشمگير دانش آموزان بسيجي شركت كننده در طرح سال گذشته و اقدامات و عملكرد خوب آنان نسبت به برنامه ريزي بهتر جهت انجام طرح هجرت را خواستار شدند.
 • 12/تير/1396 - 09:30
  به گزارش خبرنگار چهارمحال بیست، به همت حوزه بسیج دانش آموزی شهید بهشتی خانمیرزا افتتاحیه اردوی طرح هجرت برگزار گردید.
  برنامه افتتاحیه اردوی طرح هجرت 10 روزه با حضور مسئولین و شرکت کنندگان در محل نماز خانه اداره آموزش و پرورش منطقه خانمیرزا برگزار گردید.
  این برنامه با حضور مسئولین اداره آموزش و پرورش و شرکت کنندگان با تشریح برنامه های فرهنگی ،عقیدتی، ورزشی و سیاسی و ... در طول تابستان و حضور دانش آموزان در عرصه رنگ آمیزی مدارس سطح بخش توسط فرمانده حوزه بسیج دانش آموزی خانمیرزا و عوامل اجرایی در راستای پر نمودن اوقات فراغت دانش آموزان در طول تابستان انجام گرفت.
 • 7/خرد/1396 - 09:18
  به گزارش خبرنگار چهارمحال بیست، همزمان با حماسه آزاد سازی خرمشهر مراسم غبار روبی گلزار شهدا به همت حوزه امام خمینی فلارد برگزار گردید.
  این مراسم با حضور ریاست اداره آموزش و پرورش و کارشناسان این اداره و فرماندهان محترم بسیج دانش آموزی و دانش آموزان بسیجی برگزار گردید.
  در ادامه جناب آقای سعیدی که از رزمندگان هشت سال دفاع مقدس هستند بیاناتی در خصوص حماسه سوم خرداد بنام روز مقاومت ، ایثار و پیروزی ایراد نمودند.
 • 1/خرد/1396 - 13:31
  بیست: رعایت برخی تدابیر طب سنتی و سبک زندگی سالم می‌توان جسم را آماده روزه داری کرد و در ماه مبارک رمضان از فیض معنوی و آثار جسمانی روزه داری بهره برد.
 • 1/خرد/1396 - 09:30
  به گزارش خبرنگار چهارمحال بیست، در راستای تحقق شعار سال و تحقق اقتصاد مقاومتی دانش آموزان مدرسه نجمه سامان اقدام به برگزاری نمایشگاه نمودند.
  در این نمایشگاه دانش آموزان تولیدات خود را به معرض نمایش گذاشتند.
 • 20/ارد/1396 - 13:26
  به گزارش بيست كهگيلويه و بويراحمد،يك دانش آموز كهگيلويه و بويراحمدي موفق به اختراع تفنگي شد كه با الكل كار مي كند.
  علیرضا تقوایی نیا،دانش آموز سوم دبیرستان ،متولد روستای آبیز شهرستان باشت در خصوص عملكرد اين اختراعش گفت:اسلحه از پشت با الکل پر میشود،و با جرقه ای که به وسیله کلید فندک ایجاد میشود، تیر با سرعت بسیار زیاد از لوله سبز که وسط آن برای دقت بیشتر اسلحه لوله مسی کولر گازی کار گذاشته شده خارج میشود.
 • 17/ارد/1396 - 11:48
  به گزارش خبرنگار چهارمحال بیست، دوره های عملی درس آمادگی دفاعی به همت حوزه بسیج دانش آموزی عشایری برگزار گردید.
  در این دوره‌های عملی آمادگی دفاعی آموزش‌های لازم را به منظور مقابله با آسیب‌های احتمالی فرا می‌گیرند.
  دانش‌آموزان در این دوره آمادگی‌های لازم را نسبت به تهدیدات و هجمه‌های دشمن در حوادث غیرمترقبه و همچنین بالا بردن توان رزمی و دفاعی کسب می کنند.
 • 28/فرو/1396 - 09:09
  به گزارش خبرنگار چهارمحال بیست، اردوی عملی یک روزه درس آمادگی دفاعی پایه نهم از روز شنبه 96/1/19 در واحدهای مقاومت متوسطه دوره اول دختران آغاز و تا روز یکشنبه 96/2/3 ادامه دارد.
  دانش آموزان با آموزش هایی از قبیل هلال احمر، پدافند غیر عامل ، اسلحه شناسی و جنگ نرم آشنا می گردند.
  این برنامه به همت حوزه بسیج دانش آموزی پاسداران عفت بروجن در مدارس برگزار می گردد.
 • 23/فرو/1396 - 10:34
  به گزارش خبرنگار چهارمحال بیست، جلسه حلقه سرگروهها با حضور نماینده ولی فقیه در ناحیه شهرستان بن برگزار شد .
  در این جلسه نماینده محترم ولی فقیه بر اهمیت برگزاری حلقه های صالحین در مدارس و اثر تربیتی آن روی نوجوانان تاکید نمود.
  همچنین ایشان بیاناتی پیرامون ضرورت برگزاری حلقه های صالحین با کیفیت بالا ، اهمیت طرح صالحین ، نکات تربیتی و ضرورت ارتباط مساجد و مدارس مطالبی را ایراد فرمودند.
  همچنین در ادامه نکاتی پیرامون روند صالحین و دستورالعمل های حلقه مربیان و سرگروهها ارائه نمودند.
 • 16/بهم/1395 - 08:56
  به گزارش خبرنگار چهارمحال بیست٬ آموزش کمک های اولیه امداد و نجات ویژه درس آمادگی دفاعی مدارس متوسطه دور اول و دوم در مدارس تابعه حوزه شهید باهنر لاران از تاریخ 5 بهمن 95 به مدت یک ماه برگزار میگردد.
 • 17/آذر/1395 - 15:02
  تست

صفحه‌ها