آرشیو از همه جا

 • 8/شهر/1396 - 09:28
  به گزارش خبرنگار چهارمحال بیست٬ کلاس آموزش خیاطی در قالب کلاس های طرح هجرت در نماز خانه دبیرستان الزهرا برگزار گردید.
  در این کلاس دانش آموزان دختر نحوه اندازه گیری و چگونه برش زدن و دوختن لباس را فرا گرفتند.
  در کنار عرصه های سازندگی اردوهای طرح هجرت دانش آموزی کلاس های هنری و ورزشی برگزار می گردد تا دانش آموزان در تابستان بتوانند اوقات فراغت خود را بصورت مطلوب بگذرانند.
 • 17/مرد/1396 - 10:00
  به گزارش خبرنگار چهارمحال بیست٬ جلسه كميته اجرايي طرح هجرت با حضور فرمانده محترم بسیج و رياست محترم اداره و اعضاء کمیته هماهنگی پشتيباني در محل اداره آموزش وپرورش منطقه بلداجي برگزار گرديد.
  در ابتدا رياست محترم اداره ضمن تقدير و تشكر از فرمانده محترم بسيج و حضور چشمگير دانش آموزان بسيجي شركت كننده در طرح سال گذشته و اقدامات و عملكرد خوب آنان نسبت به برنامه ريزي بهتر جهت انجام طرح هجرت را خواستار شدند.
 • 12/تير/1396 - 09:30
  به گزارش خبرنگار چهارمحال بیست، به همت حوزه بسیج دانش آموزی شهید بهشتی خانمیرزا افتتاحیه اردوی طرح هجرت برگزار گردید.
  برنامه افتتاحیه اردوی طرح هجرت 10 روزه با حضور مسئولین و شرکت کنندگان در محل نماز خانه اداره آموزش و پرورش منطقه خانمیرزا برگزار گردید.
  این برنامه با حضور مسئولین اداره آموزش و پرورش و شرکت کنندگان با تشریح برنامه های فرهنگی ،عقیدتی، ورزشی و سیاسی و ... در طول تابستان و حضور دانش آموزان در عرصه رنگ آمیزی مدارس سطح بخش توسط فرمانده حوزه بسیج دانش آموزی خانمیرزا و عوامل اجرایی در راستای پر نمودن اوقات فراغت دانش آموزان در طول تابستان انجام گرفت.
 • 7/خرد/1396 - 09:18
  به گزارش خبرنگار چهارمحال بیست، همزمان با حماسه آزاد سازی خرمشهر مراسم غبار روبی گلزار شهدا به همت حوزه امام خمینی فلارد برگزار گردید.
  این مراسم با حضور ریاست اداره آموزش و پرورش و کارشناسان این اداره و فرماندهان محترم بسیج دانش آموزی و دانش آموزان بسیجی برگزار گردید.
  در ادامه جناب آقای سعیدی که از رزمندگان هشت سال دفاع مقدس هستند بیاناتی در خصوص حماسه سوم خرداد بنام روز مقاومت ، ایثار و پیروزی ایراد نمودند.
 • 1/خرد/1396 - 13:31
  بیست: رعایت برخی تدابیر طب سنتی و سبک زندگی سالم می‌توان جسم را آماده روزه داری کرد و در ماه مبارک رمضان از فیض معنوی و آثار جسمانی روزه داری بهره برد.
 • 1/خرد/1396 - 09:30
  به گزارش خبرنگار چهارمحال بیست، در راستای تحقق شعار سال و تحقق اقتصاد مقاومتی دانش آموزان مدرسه نجمه سامان اقدام به برگزاری نمایشگاه نمودند.
  در این نمایشگاه دانش آموزان تولیدات خود را به معرض نمایش گذاشتند.
 • 20/ارد/1396 - 13:26
  به گزارش بيست كهگيلويه و بويراحمد،يك دانش آموز كهگيلويه و بويراحمدي موفق به اختراع تفنگي شد كه با الكل كار مي كند.
  علیرضا تقوایی نیا،دانش آموز سوم دبیرستان ،متولد روستای آبیز شهرستان باشت در خصوص عملكرد اين اختراعش گفت:اسلحه از پشت با الکل پر میشود،و با جرقه ای که به وسیله کلید فندک ایجاد میشود، تیر با سرعت بسیار زیاد از لوله سبز که وسط آن برای دقت بیشتر اسلحه لوله مسی کولر گازی کار گذاشته شده خارج میشود.
 • 17/ارد/1396 - 11:48
  به گزارش خبرنگار چهارمحال بیست، دوره های عملی درس آمادگی دفاعی به همت حوزه بسیج دانش آموزی عشایری برگزار گردید.
  در این دوره‌های عملی آمادگی دفاعی آموزش‌های لازم را به منظور مقابله با آسیب‌های احتمالی فرا می‌گیرند.
  دانش‌آموزان در این دوره آمادگی‌های لازم را نسبت به تهدیدات و هجمه‌های دشمن در حوادث غیرمترقبه و همچنین بالا بردن توان رزمی و دفاعی کسب می کنند.
 • 28/فرو/1396 - 09:09
  به گزارش خبرنگار چهارمحال بیست، اردوی عملی یک روزه درس آمادگی دفاعی پایه نهم از روز شنبه 96/1/19 در واحدهای مقاومت متوسطه دوره اول دختران آغاز و تا روز یکشنبه 96/2/3 ادامه دارد.
  دانش آموزان با آموزش هایی از قبیل هلال احمر، پدافند غیر عامل ، اسلحه شناسی و جنگ نرم آشنا می گردند.
  این برنامه به همت حوزه بسیج دانش آموزی پاسداران عفت بروجن در مدارس برگزار می گردد.
 • 23/فرو/1396 - 10:34
  به گزارش خبرنگار چهارمحال بیست، جلسه حلقه سرگروهها با حضور نماینده ولی فقیه در ناحیه شهرستان بن برگزار شد .
  در این جلسه نماینده محترم ولی فقیه بر اهمیت برگزاری حلقه های صالحین در مدارس و اثر تربیتی آن روی نوجوانان تاکید نمود.
  همچنین ایشان بیاناتی پیرامون ضرورت برگزاری حلقه های صالحین با کیفیت بالا ، اهمیت طرح صالحین ، نکات تربیتی و ضرورت ارتباط مساجد و مدارس مطالبی را ایراد فرمودند.
  همچنین در ادامه نکاتی پیرامون روند صالحین و دستورالعمل های حلقه مربیان و سرگروهها ارائه نمودند.
 • 16/بهم/1395 - 08:56
  به گزارش خبرنگار چهارمحال بیست٬ آموزش کمک های اولیه امداد و نجات ویژه درس آمادگی دفاعی مدارس متوسطه دور اول و دوم در مدارس تابعه حوزه شهید باهنر لاران از تاریخ 5 بهمن 95 به مدت یک ماه برگزار میگردد.
 • 17/آذر/1395 - 15:02
  تست
 • 11/آذر/1395 - 08:56
  به گزارش خبرنگار چهارمحال بیست،با حضور معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش ناحیه یک شهرکرد ازفعالان نماز و مسابقات فرهنگی و هنری دبیرستان حضرت فاطمه (س) مهدیه تجلیل بعمل آمد.
 • 3/آذر/1395 - 08:33
  به گزارش خبرنگار چهارمحال بیست، به مناسبت هفته بسیج مستضعفین نشت بصیرتی وگفتمان سازی بامحوریت نفوذ و جنگ نرم درمدرسه امام خمینی(ره) چلگرد برگزار شد.
  حجت لله نجفی کارشناس مسائل سیاسی دراین نشست با یادآوری طرح کودتاهای مفصل علیه نظام و همچنین طرح برجام افزود: دشمنان به دنبال نفوذ در کشور هستند و هدفی که در هشت سال جنگ تحمیلی، کودتاها و فتنه 88 و حرکت نرم نتوانستند به آن برسند با عنوان نفوذ می‌خواهند به دست بیاورند.
 • 9/آبا/1395 - 09:16
  پویش بزرگ مردمی #زنده_باد_مرگ_بر_آمریکا
  تولیدات، مقالات، عکس و محتوای خود را با موضوع مرگ بر آمریکا و هشتگ #زنده_باد_مرگ_بر_آمریکا برای ما ارسال کنید تا با نام خودتان در کانال منتشر کنیم https://telegram.me/chb_jebhe
 • 3/آبا/1395 - 08:29
  به گزارش خبرنگار چهارمحال بیست، برنامه نهضت ما زنده ایم در واحدهای مقاومت عصمت،الزهرا ،جنت وفروغ دانش اردل با قرائت میثاق نامه وسخنرانی فرمانده حوزه دانش آموزی اردل وخواهر نصیری از حوزه خواهران اردل برگزار گردید.
  در پایان سوالاتی از طرف سخنرانان مطرح و به چند نفر هدایای نقدی اهداء گردید.
 • 8/مهر/1395 - 08:12
  به گزارش خبرنگار چهارمحال بیست، گلباران مرقد مطهر شهدا توسط دانش آموزان بسیجی دبیرستان شاهد امام حسین (ع) شهرستان بروجن برگزار گردید.
  در هفته گرامیداشت دفاع مقدس ، دانش آموزان بسیجی دبیرستان شاهد «امام حسین (ع) »بروجن با حضور مسئولین این شهرستان بر سر مزار پاک شهدای هشت سال دفاع مقدس حاضر و با اهدای شاخه گل ، یاد وخاطره شهدای گرانقدر و رزمندگان دفاع مقدس را گرامی داشتند.
  در حاشیه این مراسم دانش آموزان از نمایشگاه دفاع مقدس نیز بازدید کرده و از نزدیک و به کمک راویان دفاع مقدس با رشادت های رزمندگان آشنا شدند.
 • 3/مهر/1395 - 09:09
  به گزارش خبرنگار چهارمحال بیست، جلسه بصیرتی فرمانده حوزه با فرماندهان واحدهای مقاومت پیشگام بمناسبت هفته دفاع مقدس برگزار شد.
  فرمانده حوزه دانش آموزی شهید بهشتی خانمیرزا برادر شریفی افزود : این جلسه به مناسبت هفته دفاع مقدس و شهدای 8 سال دفاع و شهدای مدافعان حرم و باحضور فرماندهان واحدهای مقاومت پیشگام قبل از نماز جمعه و به منظور تشریح برنامه های هفته دفاع مقدس ، بازگشائی مدارس،راهیان نور دانش آموزی و مراسمات دهه محرم برگزار گردید .
 • 21/شهر/1395 - 08:21
  به گزارش خبرنگار چهارمحال بیست، اردوی تربیتی متربیان حلقه های صالحین حوزه دانش آموزی حضرت رقیه کوهرنگ با حضور 45 دانش آموز بسیجی در محل اردوگاه گردشگری دیمه برگزارشد.
  خواهرمهدی پور فرمانده حوزه مقاومت دانش آموزی هدف از برگزاری این اردو را آشنایی دانش آموزان بابرنامه های بسیج دانش آموزی درسال تحصیلی جدید و احکام و نماز ،حجاب و عفاف و آسیب های فضای مجازی برشمردند.
  دراین اردوی تربیتی حجت السلام جمال پور روحانی مستقر در شهر چلگرد در مورد حجاب و عفاف و احکام سخنانی را ایراد نمودند.
 • 1/شهر/1395 - 10:32
  به گزارش خبرنگار چهارمحال بیست، اردوی جهادی یک روزه حوزه مقاومت بسیج دانش آموزی شهیدفهمیده کوهرنگ باحضوردانش آموزان روستای میانرودان در این روستای زیبابرگزار شد.
  دراین اردوی یک روزه دانش آموزان بسیجی به کمک مردم زحمت کش روستا رفتن و در برداشت محصول جوبه آنان کمک کردند.
  مرتضی حیدری اصل فرمانده حوزه مقاومت بسیج دنش آموزی شهرستان کوهرنگ هدف ازبرگزاری این اردوهای جهادی را، تقویت روحیه خوداتکایی و همکاری و تعاون بین دانش آموزان عنوان کردند.

صفحه‌ها