آرشيو

 • 2/مهر/1396 - 12:12
  به گزارش خبرنگار چهارمحال بیست،صبحگاه مشترک نیروهای نظامی وانتظامی و مردمی و عشایرشهرستان کوهرنگ درسپاه ناحیه کوهرنگ برگزارشد.
  سرهنگ کرم نظری فرمانده سپاه کوهرنگ دراین برنامه ضمن خیرمقدم خدمت آحاد نیروهای نظامی و مردمی هفته دفاع مقدس راگرامی داشتند.
 • 2/مهر/1396 - 12:03
  به گزارش خبرنگار چهارمحال بیست، زنگ ایثار و شهادت و بازگشائی مدارس بمناسبت هفته دفاع مقدس در مدارس لردگان و به صورت نمادین در دبیرستان علامه طباطبائی لردگان به صدا در آمد.
 • 2/مهر/1396 - 11:48
  به گزارش خبرنگار چهارمحال بیست، زنگ ایثار و شهادت دراولین روزبازگشایی مدارس به مناسبت هفته دفاع مقدس و ایام محرم در مدرسه امام خمینی(ره) چلگرد نواخته شد.
  صفر موسایی معاونت آموزشی آموزش وپرورش شهرستان کوهرنگ دراین مراسم ضمن خیرمقدم خدمت دانش آموزان دوران هشت ساله‌ی دفاع مقدس را به فرموده‌ی مقام معظم رهبری «اوج افتخارات ملت ایران است»دانست. وی گفت برای حفظ و انتقال ارزش‌های دفاع مقدس و فرهنگ ایثار و شهادت به نسل آینده بایستی این فرهنگ با جدیت در برنامه‌ریزی فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی کشور مدنظر قرار گیرد.
 • 2/مهر/1396 - 11:25
  به گزارش خبرنگار چهارمحال بیست، همزمان با هفته دفاع مقدس و آغاز سال تحصیلی زنگ ایثار و شهادت در کلیه مدارس شهر ستان بروجن به صدا در آمد.
  در این مراسم با حضور کلیه روسای ادارت علاوه بر زنگ ایثار زنگ امر به معروف ونهی ار منکر به مناست هفته اول دهه محرم در دبیرستان نمونه مجتهده امین زده شد.
  در این مراسم فرماندار بروجن در خصوص علم دانش ومصادف شدن این ایام با هفته دفاع مقدس و ماه محرم مطالبی را در خصوص رشادتهای آقا امام حسین (ع) ورزمندگان اسلام بیان فرمودند.
 • 2/مهر/1396 - 09:56
  به گزارش خبرنگار چهارمحال بیست،به همت حوزه مقاومت بسیج دانش آموزی شهید مطهری فلارد تعداد 60نفر از دانش آموزان بسیجی این حوزه در رژه 31 شهریور شرکت کردند.
  در این مراسم که در مرکز شهرستان لردگان برگزار شده٬ دانش آموزان بسیجی با شکوه و صلابت خاص طی رژه حماسی اقتدار خود را به نمایش گذاشتند.
 • 2/مهر/1396 - 08:50
  به گزارش خبرنگار چهارمحال بیست، به مناسبت هفته ی دفاع مقدس و بازگشایی مدارس در سال تحصیلی جدید زنگ مهر ،ایثار و شهادت در مدرسه ی شهیدریاحی شهرستان سامان نواخته شد.
  فرمانده ناحیه ی بسیج شهرستان سامان در حاشیه ی زنگ مقاومت و ایثار بابیان اینکه هفته ی دفاع مقدس یادآور رشادت های مردم شریف ایران در هشت سال دفاع مقدس است اظهار داشت:هشت سال دفاع مقدس ،دفاع الهی مردم شجاع ایران در برابر تمام ابرقدرتها بوده است.
 • 2/مهر/1396 - 08:41
  به گزارش خبرنگار چهارمحال بیست، همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس و شروع سال تحصیلی جدید زنگ ایثار و شهادت در دبیرستان نمونه حضرت معصومه (س) نواخته شد.
  این برنامه ی استانی با حضور استاندار محترم ،فرماندار ، مدیرکل آموزش و پرورش و سرکار خانم فضلی (دعوت شده از تهران) و بسیج دانش آموزی ناحیه 2 و کلیه مدعوین برگزار و زنگ آغاز سال تحصیلی جدید و ایثار و شهادت٬ توسط پدر شهید مدافع حرم محمد حسن قاسمی بصدا درآمد.
 • 2/مهر/1396 - 08:30
  به گزارش خبرنگار چهارمحال بیست، به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس و بازگشایی مدارس مراسم صبحگاه مشترک در هنرستان رازی باحضور امام جمعه شهرسورشجان و مسئولین ادارات منطقه لاران برگزار گردید.
  دراین مراسم که دراولین روز بازگشایی مدارس برگزار گردید امام جمعه محترم سورشجان درخصوص تقارن سه مناسبت مهم دراین روز(هفته دفاع مقدس، بازگشایی مدارس، محرم) صحبت نمودند.
  در ادامه آقای صالحی راوی دفاع مقدس پیرامون این موضوع مطالبی را بیان نمود و در پایان مراسم یک عدد خودکار با نوشته گرامیداشت هفته دفاع مقدس و یک عدد چفیه به کلیه شرکت کنندگان هدیه داده شد.
 • 2/مهر/1396 - 08:25
  به گزارش خبرنگار چهارمحال بیست، به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس و بازگشایی مدارس ،برنامه صبحگاه مشترک ، صبح امروز در مدارس کاشانی و معارف به صورت نمادین برگزار گردید.
  به همین مناسبت و به صورت همزمان ، سایر مدارس نیز با به صدا در آمدن زنگ ایثار و مقاومت بازگشایی مدارس و آغاز هفته دفاع مقدس را جشن گرفتند .
 • 2/مهر/1396 - 08:22
  به گزارش خبرنگار چهارمحال بیست، دانش آموزان بسیجی حوزه دانش آموزی شهید فهمیده لردگان همراه با دیگر بسیجیان شهرستان لردگان در روز 31 شهریور بمناسبت آغاز هفته دفاع مقدس به اجرای رژه حماسی پرداختند.
  محمد حاتمی فرمانده حوزه دانش آموزی شهید فهمیده لردگان گفت : تعداد 70 نفر از دانش آموزان بسیجی این حوزه همراه با دیگر بسیجیان شهرستان لردگان در رژه حماسی روز 31 شهریور بمناسبت آغاز هفته دفاع مقدس شرکت کرده و اقتدار خود را به نمایش گذاشتند.
 • 31/شهر/1396 - 18:24
  به گزارش چهارمحال بیست، سید محمدجواد احمدی دانش آموز بسیجی مدرسه علوم و معارف شهرکرد به تیم ملی فوتسال جوانان کشور دعوت شد.
  علی صانعی، سرمربی تیم ملی فوتسال المپیک اسامی 40 بازیکن دعوت شده به اردو را در دو گروه اعلام کرد که نام دانش آموز بسیجی استان نیز جزو این نفرات بود.
  گفتنی است وی از بازیکنان باشگاه مقاومت سپاه حضرت قمر بنی هاشم (ع) استان می باشد.
 • 31/شهر/1396 - 13:32
 • 30/شهر/1396 - 11:36
  بسم الله الرحمن الرحیم
  « وَ قُلْ جاءَ الْحَقُّ وَ زَهَقَ الْباطِلُ إِنَّ الْباطِلَ کانَ زَهُوقاً»
  " و بگو: حق (یعنى اسلام) آمد و باطل (یعنى غیر اسلام) نابود شد. زیرا باطل یقیناً از بین رونده است‏."
  سوره اسرا آیه ۸۱
 • 29/شهر/1396 - 13:29
  به گزارش خبرنگار چهارمحال بیست، جلسه فرماندهان واحد ها در محل تفریحی سیاسرد بروجن به همت حوزه بسیج دانش آموزی شهید فهمیده این شهرستان برگزار گردید.
  در این جلسه فرمانده حوزه با تاکید اجرائی برنامه ها هفته دفاع مقدس و بازگشائی مدارس و همچنین دهه محرم خواستند که با مدیران مدارس همکاری لازم را داشته باشند.
  زمانی فرمانده حوزه ضمن تقدیر از حضور فرماندهان واحدها٬ خواستار برگزاری هرچه بهتر برنامه های بسیج دانش آموزی در مدارس گردید.
 • 29/شهر/1396 - 13:22
  به گزارش خبرنگار چهارمحال بیست، دوره آموزشی شورای واحدهای پیشگام حوزه بسیج دانش آموزی شهرستان بروجن به همت این حوزه برگزار گردید.
  کارگاه آموزشی شورای پیشگام درمحل تفریحی سیاسرد بروجن بر گزار گردید. در این کارگاه کلاسهای آموزشی تربیت و آموزش (حلقه های صالحین ) نیروی انسانی و فرهنگی برگزار گردید.
  هدف از اجرای این برنامه آشنایی اعضای شورای پیشگام نسبت به وظایف خود در طول سال تحصیلی در واحد مقاومت عنوان شد.
 • 29/شهر/1396 - 12:51
  به گزارش خبرنگار چهارمحال بیست، دانش آموزان بسیجی حوزه دانش آموزی شهید فهمیده لردگان جهت نمایش اقتدار خود در روز 31 شهریور همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس به نمرین رژه حماسی پرداختند.
  سروان پاسدار محمد حاتمی گفت: حدود 100 نفر از دانش آموزان بسیجی این حوزه جهت اجرای رژه حماسی بمناسبت هفته دفاع مقدس در روز 31 شهریور در دبیرستان امامت لردگان به تمرین پرداختند.
  فرمانده حوزه دانش آموزی شهید فهمیده لردگان افزود: هدف از اجرای این برنامه را ایجاد آمادگی لازم و هماهنگی بیشتر دانش آموزان برای اجرای رژه در روز 31 شهریور عنوان کرد.
 • 29/شهر/1396 - 12:41
  به گزارش خبرنگار چهارمحال بیست، جلسه کمیته اجرائی به مناسبت آغاز سال تحصیلی دهه محرم و هفته دفاع مقدس شهرستان بروجن با حضور اعضا برگزار گردید.
  جلسه کمیته اجرائی حوزه بسیج دانش آموزی با حضور معاونین ادراه آموزش و پرورش برگزار گردید در این جلسه در خصوص آغاز سال تحصیلی، دهه محرم و هفته دفاع مقدس مطالبی مطرح گردید.
  هچنین مقرر گردید که برنامه احلی من عسل با حضور دانش آموزان در تاریخ هفتم مهرماه به مناسبت شهادت قاسم ابن الحسن در محل مصلی بزرگ بروجن برگزار گردد.
 • 29/شهر/1396 - 12:28
  به گزارش خبرنگار چهارمحال بیست، جلسه کمیته اجرایی و پشتیبانی بسیج دانش آموزی شهرستان لردگان با موضوع هفته دفاع مقدس و دهه محرم و مراسم بازگشائی مدارس برگزار گردید.
  جلسه کمیته اجرایی و پشتیبانی بسیج دانش آموزی شهرستان لردگان با موضوع هفته دفاع مقدس و دهه محرم و مراسم بازگشائی مدارس در سالن جلسات اداره آموزش و پرورش شهرستان لردگان با حضور اعضای کمیته اجرائی وپشتیبانی بسیج دانش آموزی برگزار گردید.
 • 29/شهر/1396 - 12:23
  به گزارش خبرنگار چهارمحال بیست، جلسه کمیته هماهنگی وپشتیبانی برای برنامه های هفته دفاع مقدس و بازگشایی مدارس برگزار شد.
  در این جلسه فرمانده حوزه بسیج دانش آموزی به بیان برنامه های خود در این هفته پرداخت.
  همچنین برای برگزاری هرچه بهتر این برنامه ها و نواختن زنگ هفته دفاع مقدس ،فضاسازی واحدهای مقاومت، جلسات روشنگری، حضور رزمندگان در مدارس و بیان خاطرات دفاع مقدس و همچنین برنامه احلی من العسل برنامه ریزی شد.
 • 29/شهر/1396 - 12:19
  به گزارش خبرنگار چهارمحال بیست، جلسه کمیته اجرایی بسیج دانش آموزی بمناسبت هفته دفاع مقدس در حوزه شهید محلاتی و شهید فهمیده شهرکرد برگزار شد.
  یکی از مقاطع تاریخی و حماسی ایران اسلامی دوران هشت سال دفاع مقدس بوده که طی فراز و نشیب های آن ایام صحنه های فراموش نشدنی از ایثار، محبت و شهادت طلبی برای ملت ایران رقم زده است و وظیفه همه آحاد جامعه است که با درک صحیح بپاس دلاورمردی های رزمندگان و جانبازی های شهدای گرانقدر با برپایی مراسمی باشکوه، آن ایام را گرامی بدارند.

صفحه‌ها